• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نیروهای سوری و مقاومت به یک کیلومتری شهر الباب رسیدند
  کد خبر : 2006633

  نیروهای سوری و مقاومت به یک کیلومتری شهر الباب رسیدند

  نیروهای سوری و مقاومت به یک کیلومتری شهر الباب رسیدندReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، آخرین خبرها از تحولات میدانی در شمال شرق استان حلب حاکیست، نیروهای سوری و رزمندگان جبهه مقاومت در ادامه تلاش‌ها برای رسیدن به شهر راهبردی الباب پیشروی به سوی…

  نیروهای سوری و مقاومت به یک کیلومتری شهر الباب رسیدندReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، آخرین خبرها از تحولات میدانی در شمال شرق استان حلب حاکیست، نیروهای سوری و رزمندگان جبهه مقاومت در ادامه تلاش‌ها برای رسیدن به شهر راهبردی الباب پیشروی به سوی شهرک «تادف» را در دستور کار قرار دادند.
  نیروهای سوری و مقاومت پس از تثبیت مواضع در شهرک «ابوطلطل»، از شب گذشته تاکنون توانسته‌اند مزارع شمال، شمال غرب و شمال شرق شهرک تادف را از وجود عناصر تروریستی پاکسازی کنند و به دروازه جنوبی این شهرک برسند.
  ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت همچنین با عقب راندن عناصر تروریستی داعش توانستند به منطقه مفرق تادف در جنوب این شهرک برسند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، در حال حاضر نیروهای سوری و مقاومت با دروازه‌های جنوبی شهر الباب یک کیلومتر فاصله دارند.

  از ساعتی قبل نیز یگان موشکی و توپخانه ارتش سوریه و جبهه مقاومت مواضع تروریست های داعش را در شهرک تادف به شدت هدف قرار می دهند.

  یک منبع میدانی در گفت وگو با گروه بین الملل خبرگزاری فارس اعلام کرد: عملیات نیروهای زمینی جبهه مقاومت و ارتش سوریه برای پاکسازی شهرک تادف در آستانه شروع شدن است.

  جنگنده های روسی نیز به شدت مواضع تروریست‌ها را در شهرک تادف هدف قرار می دهند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از بین الملل فارس، هدف نخست اتاق عملیات جبهه مقاومت در ابتدا فلج کردن تحرکات عناصر تروریستی با حملات هوایی و توپخانه ای است و حملات زمینی در گام دوم صورت می گیرد.

  عصر امروز نیز نیروهای سوری موفق شدند مسیر ارتباطی بین شهر الباب با استان الرقه را پاکسازی و امن کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.