• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » سامانه بارشی جدیدی در راه است/غرب، مرکز، جنوب، شمال و شرق کشور بارانی و برفی می‌شود
  کد خبر : 2006592

  سامانه بارشی جدیدی در راه است/غرب، مرکز، جنوب، شمال و شرق کشور بارانی و برفی می‌شود

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدیدی طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: این سامانه بارشی که از عصر فردا وارد کشور می‌شود، نیمه غربی، جنوب، مرکز، شمال و شمال شرق کشور را در برمی‌گیرد. احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز شنبه…

  ۶۳

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدیدی طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: این سامانه بارشی که از عصر فردا وارد کشور می‌شود، نیمه غربی، جنوب، مرکز، شمال و شمال شرق کشور را در برمی‌گیرد.

  احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز شنبه تا اواخر وقت بارش باران و برف در سواحل خزر، البرز مرکزی، البرز غربی، شمال‌شرق و ارتفاعات البرز شرقی رخ می‌دهد.

  وی از ورود سامانه بارشی جدید در طی ساعت‌های آتی خبر داد و افزود: از عصر یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی جدید بخشهای مختلف کشور تحت تاثیر بارشهای باران و برف قرار می‌گیرد؛ این سامانه بارشی ابتدا جنوب غرب و سپس غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های البرز، استانهای مرکزی کشور و مناطق جنوبی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: این سامانه بارشی موجب بارشهای باران، برف، رگبار و رعدوبرق و ورزش باد در مناطق ذکر شده خواهد شد.

  وظیفه افزود: این سامانه بارشی در روز دوشنبه نیز علاوه بر مناطق فوق، در شرق و شمال‌شرق کشور نیز فعال خواهد بود و موجب بروز بارشهای باران و برف خواهد شد.

  وی در زمینه وضعیت جوی شهر تهران طی ۲۴ ساعت آینده اظهار کرد: در طی ساعتهای آتی و اواخر وقت امروز بارشهای باران به صورت پراکنده تهران در برخی مناطق تهران به‌وقو ع می‌پیوندد.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: فردا صبح نیز آسمان تهران نیمه ابری خواهد بود و رفته رفته شاهد بارش باران، رگبار، رعد و برق و وزش باد خواهیم بود که این وضعیت از عصر روز یکشنبه شدت بیشتری می‌گیرد.

  وظیفه، اردبیل با هفت درجه زیر صفر را سردترین و بندرعباس با ۲۴ درجه بالای صفر را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای امروز تهران به هفت درجه بالای صفر رسیده که فردا شاهد دو درجه افزایش خواهیم بود.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.