• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » اشراف کاملی در مناطق مرزی کشور داریم/امنیت پایداری در کشور حاکم است
  کد خبر : 2006589

  اشراف کاملی در مناطق مرزی کشور داریم/امنیت پایداری در کشور حاکم است

  فرمانده مرزبانی ناجا گفت: خوشبختانه در پی تلاش شبانه‌روزی نیروهای جان بر کف مرزبانی امروز امنیت خوبی در مرزهای کشور و به ویژه در مرزهای جنوب شرق حاکم است. به گزارش ایران ویج، سردار قاسم رضایی امشب در جمع خبرنگاران در زاهدان، اظهار داشت: خوشبختانه در پی تلاش شبانه‌روزی نیروهای جان بر کف مرزبانی امروز…

  ۶۲

  فرمانده مرزبانی ناجا گفت: خوشبختانه در پی تلاش شبانه‌روزی نیروهای جان بر کف مرزبانی امروز امنیت خوبی در مرزهای کشور و به ویژه در مرزهای جنوب شرق حاکم است.

  به گزارش ایران ویج، سردار قاسم رضایی امشب در جمع خبرنگاران در زاهدان، اظهار داشت: خوشبختانه در پی تلاش شبانه‌روزی نیروهای جان بر کف مرزبانی امروز امنیت خوبی در مرزهای کشور و به ویژه در مرزهای جنوب شرق حاکم است.

  فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با وجود توطئه‌های متعدد دشمنان اسلام و نظام علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، امروز به برکت انقلاب و هدایت رهبر معظم انقلاب امنیت پایداری در کشور حاکم است.

  وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مرزبانان کشور در سخت‌ترین شرایط، افزود: امروز مرزبانان نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه نقاط مرزی مستقرند و اشراف کاملی در مناطق مرزی کشور داریم.

  رضایی با بیان اینکه امنیت خوبی در مرزهای سیستان و بلوچستان حاکم است، بیان کرد: خوشبختانه امروز مرزهای این استان به خوبی مدیریت می‌شود و در رابطه با کنترل تحرکات مرزی تعامل خوبی با دو کشور افغانستان و پاکستان برقرار کرده‌ایم.

  فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: البته از کشور پاکستان توقع همکاری بیشتری در زمینه کنترل مرز داریم؛ چرا که برخی از اشرار پس از اقدام به شرارت به سمت پاکستان متواری می‌شود و در این کشور استقرار دارند.

  وی تصریح کرد: انتظار می‌رود کشور پاکستان در تامین امنیت مرز مشترک با ایران تعامل بیشتری داشته باشد تا شاهد ناامنی و شرارت در مرزهای مشترک نباشیم.

  رضایی اظهار داشت: جهت انسداد مرزی در استان سیستان و بلوچستان برنامه‌ریزی دقیقی انجام شده و همچنین امکانات رفاهی مرزبانان در این استان در آینده نزدیک افزایش پیدا می‌کند.

  فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به امنیت پایدار حاکم در سیستان و بلوچستان، گفت: امروز امنیت حاکم در این استان زمینه را برای حضور سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.

  سردار رضایی با اشاره به تلاش داعش جهت فعالیت در کشور، عنوان کرد: داعش در موارد محدود نفوذ و جذب‌هایی در کشور داشته که بلافاصله توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به صورت آشکار و یا پنهان با این اقدامات برخورد شده است.

  منبع: خبرگزاری تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.