• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » برخورد قانونی با تماشاگران اخلال کننده در دربی پایتخت
  کد خبر : 2006586

  برخورد قانونی با تماشاگران اخلال کننده در دربی پایتخت

  جانشین کمیسیون انتظامی و امنیتی ورزشگاهها با اشاره به برگزاری هشتادوچهارمین شهرآورد میان استقلال و پرسپولیس گفت: تماشاگران عزیز بعد از بازی در حفظ اموال عمومی دقت کنند چرا که با مخلان نظم و امنیتی برابر قانون برخورد خواهد شد. سردار علیرضا عادلی  درباره تمهیدات اندیشیده شده امنیتی و انتظامی برای هشتادوچهارمین دربی پایتخت اظهار…

  ۶۱

  جانشین کمیسیون انتظامی و امنیتی ورزشگاهها با اشاره به برگزاری هشتادوچهارمین شهرآورد میان استقلال و پرسپولیس گفت: تماشاگران عزیز بعد از بازی در حفظ اموال عمومی دقت کنند چرا که با مخلان نظم و امنیتی برابر قانون برخورد خواهد شد.

  سردار علیرضا عادلی  درباره تمهیدات اندیشیده شده امنیتی و انتظامی برای هشتادوچهارمین دربی پایتخت اظهار کرد: هوشیاری و دستورات لازم برای برقراری نظم و امنیت ورزشگاه آزادی داده شده است.

  وی ادامه داد: بلیط فروشی این دیدار نیز متناسب با ظرفیت ورزشگاه، استحکام و حضور تماشاگران انجام گرفته و در این دوره نیز بلیطها به صورت اینترنتی ارائه شده است.

  جانشین کمیسیون انتظامی و امنیتی ورزشگاهها تصریح کرد: دستورات لازم به لیدرها برای تشویق مناسب تیمهای محبوب خود و ایجاد شور لازم برای تماشاگران داده شده است و همه نیروهای برگزار کننده به طور کامل توجیه هستند؛ آماده یک دیدار زیبا و همراه با نظم و انضباط تماشاگران خوب کشورمان هستیم.

  عادلی به تماشاگران تیمهای استقلال و پرسپولیس توصیه کرد که فارغ از نتیجه این دیدار در مسیرهای بازگشت به منزل به اموال عمومی خسارتی وارد نکنند و مراعات حال سایر مردم را نیز داشته باشند.

  وی تاکید کرد: تماشاگران عزیز بعد از بازی در حفظ اموال عمومی دقت کنند چرا که با مخلان نظم و امنیتی برابر قانون و مقررات برخورد خواهد شد.

  هشتادوچهارمین دربی پایتخت عصر فردا یکشنبه بین تیمهای استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.