• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » عملیات ناموفق داعش در استان دیاله عراق/ مخفیگاه تروریست‌ها کشف شد
  کد خبر : 2006509

  عملیات ناموفق داعش در استان دیاله عراق/ مخفیگاه تروریست‌ها کشف شد

  به گزارش ایران ویج، از روز گذشته، صدها تن از عناصر تروریستی داعش مستقر در مرز استان دیاله و صلاح الدین عملیاتی را در حد فاصل مناطق «مطیبیجه» و «العیث» انجام دادند. یک منبع میدانی اعلام کرد: عناصر تروریستی داعش در این عملیات درصدد بودند به مناطق شرقی استان صلاح الدین نفوذ کنند که نیروهای…

  ۳۴

  به گزارش ایران ویج، از روز گذشته، صدها تن از عناصر تروریستی داعش مستقر در مرز استان دیاله و صلاح الدین عملیاتی را در حد فاصل مناطق «مطیبیجه» و «العیث» انجام دادند.

  یک منبع میدانی اعلام کرد: عناصر تروریستی داعش در این عملیات درصدد بودند به مناطق شرقی استان صلاح الدین نفوذ کنند که نیروهای عراقی تحرکات آنان را رصد کردند.

  وی افزود: نیروهای عراقی با ارزیابی دقیق عملیات گروه تروریستی داعش، از نیروهای بسیج مردمی و عشایر منطقه درخواست کمک کردند تا پیشروی تروریست‌ها متوقف شود که پس از آن نیروهای بسیج مردمی و عشایر منطقه با اعزام به منطقه برای متوقف کردند پیشروی تروریست‌ها اقدام به ایجاد چند کمین کردند.

  وی افزود: نیروهای بسیج مردمی و عشایر منطقه، عناصر تروریستی را در مناطق از پیش تعیین شده هدف قرار دادند که در این درگیری‌ها ۶۰ تروریست کشته و دهها تن دیگر زخمی شدند.

  ۳۵

  به گزارش ایران ویج، نیروهای بسیج مردمی پس از عقب راندن عناصر تروریستی و تثبیت مواضع، عملیات تعقیب و گریز را در دستور کار قرار دادند و توانستند مکان تجمع و مخفیگاه تروریست‌ها را در حد فاصل مرز استان صلاح الدین و دیاله شناسایی و با حمات غافلگیرانه توانستند مواضع تروریست‌ها را در این مناطق پاکسازی کنند. بخش‌هایی دیگر از شرق رشته کوه حمرین هم در این عملیات از وجود عناصر تروریستی داعش آزاد شد.

  عناصر تروریستی داعش درصدد بودند با اشغال بخش‌هایی از شرق رشته کوه راهبردی حمرین عملیات نیروهای عراقی را در غرب شهر موصل دچار اختلال کنند. رشته کوه‌های حمرین بر مسیر انتقال تجهیزات و نیروها عراقی به غرب شهر موصل اشراف کامل دارد.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.