• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آینده برای مردم بحرین امیدوارکننده است/ اهداف ملت در حال تحقق است
  کد خبر : 2006311

  آینده برای مردم بحرین امیدوارکننده است/ اهداف ملت در حال تحقق است

  آینده برای مردم بحرین امیدوارکننده است/ اهداف ملت در حال تحقق استReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، نشست «بحرین در آستانه انقلاب ۱۴ فوریه» با حضور «راشد الراشد» رئیس دفتر سیاسی جنبش «عمل اسلامی» و شیخ عبدالله صالح سخنگوی جمعیت عمل اسلامی بحرین شنبه ۲۳ بهمن ماه…

  آینده برای مردم بحرین امیدوارکننده است/ اهداف ملت در حال تحقق استReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، نشست «بحرین در آستانه انقلاب ۱۴ فوریه» با حضور «راشد الراشد» رئیس دفتر سیاسی جنبش «عمل اسلامی» و شیخ عبدالله صالح سخنگوی جمعیت عمل اسلامی بحرین شنبه ۲۳ بهمن ماه در خبرگزاری مهر برگزار شد.

  راشد الراشد رئیس دفتر سیاسی جنبش «عمل اسلامی» بحرین در این نشست گفت: انقلاب بحرین بعد از گذشت ۶ سال وارد مرحله جدیدی شده است و مردم بحرین امروز می دانند در مقابل چه کسانی قرار دارند استکبار جهانی به ویژه امریکا حامی رژیم آل خلیفه و جنایات آن هست همچون بازداشتها و اعدامها.

  وی در ادامه افزود: ما اخیرا شاهدیم استکبار توافقنامه های تسلیحاتی با رژیم آل سعود و آل خلیفه امضا کرده است.

  وی تصریح کرد: ملت بحرین امروز آماده است تا انقلاب خود را ادامه دهد و شهدای بیشتری را تقدیم کند. رژیم آل خلیفه نمی تواند نیروهای داخلی را نادیده بگیرد و این نیروها تمام تلاش خود را به کار گرفته اند که این نیروها را به زیر بکشند.

  وی تأکید کرد: واقعیت این است که تحولات کنونی آینده برای ملت بحرین امیدوار کننده است و ما امروز این پیروزی را در مقابل چشمان خود می بینیم مطالبات مردم بحرین در حال تحقق است.

  وی افزود: یکی از این مطالبات سرنگونی ال خلیفه است که در حال تحقق است.

  الراشد در ادامه یادآور شد: استقلال مردم بحرین و حق تعیین سرنوشت یکی دیگر از مطالبات است که در حال تحقق است.

  وی در پایان تصریح کرد: خداوند به برکت خون شهدا ملت بحرین را تنها نمی گذارد و انشالله همه این مطالبات محقق خواهد شد.

  شیخ عبدالله صالح سخنگوی جمعیت عمل اسلامی بحرین نیز در این نشست خبری اظهار داست: ششمین سالگرد انقلاب بحرین با سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران همزمان شده است.

  وی افزود: این انقلاب پیروزی بزرگی بود و امید بسیاری در قلوب ملت های مسلمان روشن کرد که می توانند از یوغ استعمار رهایی یابند.

  وی تصریح کرد:  غرب همواره تلاش کرده است بر ملت های مسلمان هیمنه داشته باشد و این موضوع را القا کند که هیچکس نمی تواند بدون اتکا به غرب کاری از پیش ببرد اما انقلاب بحرین این موضوع را نقض کرد.

  صالح در ادامه تأکید کرد: مردم بحرین از سالیان پیش تاکنون خواستار رهایی از سلطه غرب و تحقق آزادی و عدالت هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.