• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » توضیح یک مسئول در مورد مشکلات باقی مانده پیست شمشک
  کد خبر : 2006280

  توضیح یک مسئول در مورد مشکلات باقی مانده پیست شمشک

  توضیح یک مسئول در مورد مشکلات باقی مانده پیست شمشکReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، پیست بین‌المللی شمشک از پنج شنبه گذشته به طور رسمی بهره برداری شد اما به گفته مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی این پیست همچنان مشکلاتی دارد که باید طی فصل‌های…

  توضیح یک مسئول در مورد مشکلات باقی مانده پیست شمشکReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، پیست بین‌المللی شمشک از پنج شنبه گذشته به طور رسمی بهره برداری شد اما به گفته مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی این پیست همچنان مشکلاتی دارد که باید طی فصل‌های آینده به آن رسیدگی شود.

  مصطفی مدبر در نشست خبری که امروز شنبه داشت، در این رابطه گفت: در مورد پیست بین‌المللی شمشک مشکلاتی از طرف سازمان استاندارد مطرح شد، باید از آنها تشکر کرد که با کار کارشناسی مشکلات را بیان می‌کند، به خاطر همین مشکلات بهره‌برداری از این پیست مدتی متوقف شد اما دوباره بهره‌برداری از آن  انجام شده است.

  وی تصریح کرد: با هماهنگی میان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، سازمان استاندارد و شرکت های ناظر مشکلات عمده مربوط به پیست آزادی را برطرف کردیم، البته مشکلات دیگری هم باقی مانده که باید برطرف شود اما وجود آنها مانع بهره‌برداری نمی‌شد و به همین دلیل بهره برداری از این پیست انجام شد.

  مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با بیان اینکه بهره برداری از پیست شمشک پنج­شنبه انجام شد گفت: البته بخشی  از کار بهره برداری روز جمعه انجام شد اما در کل این بهره برداری انجام شده اما باید به مشکلات باقی مانده رسیدگی شود تا پیست استانداردتری داشته باشیم. پیش از  این مرحله از بهره برداری، به مشکلات بحرانی که ا مکان داشت برای بهره برداران و اسکی بازان ایجاد آسیب کند، رسیدگی شد و براساس آن بهره برداری را انجام دادیم و باید طی فصل‌های آینده به مشکلات باقی مانده رسیدگی شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.