• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بزرگ ترین اشتباه آقای روحانی گذاشتن تمام تخم مرغ ها در سبد برجام بود/حداقل ۶ میلیون نفر در کشور به نان شب خود محتاج هستند
  کد خبر : 2006262

  بزرگ ترین اشتباه آقای روحانی گذاشتن تمام تخم مرغ ها در سبد برجام بود/حداقل ۶ میلیون نفر در کشور به نان شب خود محتاج هستند

  بزرگ ترین اشتباه آقای روحانی گذاشتن تمام تخم مرغ ها در سبد برجام بود/حداقل ۶ میلیون نفر در کشور به نان شب خود محتاج هستندReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از " بوتیا نیوز " هر روز که می گذرد به روزهای…

  بزرگ ترین اشتباه آقای روحانی گذاشتن تمام تخم مرغ ها در سبد برجام بود/حداقل ۶ میلیون نفر در کشور به نان شب خود محتاج هستندReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از " بوتیا نیوز " هر روز که می گذرد به روزهای پایانی سال ۹۵ و هم چنین پایان عمر دولت یازدهم نزدیک و نزدیک تر می شویم، آری کمتر از ۱۰۰ روز از عمر دولت آقای روحانی باقی مانده است، سه سال و اندی مردم ایران اسلامی با دولت یازدهم که با شعار تدبیر و امید روی کار آمده بود زندگی کردند و در طول این مدت فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشتند.

  آقای روحانی قبل از روی کار آمدن وعده هایی داد که امید را در دل مردم زنده کرد و قول داد که در ۱۰۰ روز اول دولت خبرهای خوشی را به مردم می دهد، اما اکنون که فقط ۱۰۰ روز از عمر دولت باقی مانده وعده های زیادی روی زمین مانده و بعضی پشت درهای بسته خاک می خورند که کلید حل ان ها در دست آقای روحانی و اعضای کابینه او بود.

  دولت در زمینه اشتغال و معیشت مردم بسیار ضعیف عمل کرد

  محمد اسماعیل سعیدی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که در تمام طول عمر دولت یازدهم حضور داشته است و  در تشریح عملکرد آقای روحانی و اعضای کابینه او در طول عمر دولت یازدهم و بیان کمی و کاستی های دولت به خبرنگار " بوتیا نیوز " گفت: آقای روحانی در زمان انتخابات ریاست جمهوری وعده هایی داد که بخشی از آن ها همان موقع هم مشخص بود که فقط در حد شعار است و امکان عملی شدن آن وجود نداشت.

  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: بخش دیگری از وعده های رئیس جمهور که دولت با کارآمد کردن دستگاه ها می توانست آن ها را عملی کند نیز هم چنان در دفتر وعده های آقای روحانی خاک خورد که یکی از این مسائل اصلاح اقتصاد، بحث اشتغال و تامین معیشت مردم بود.

  سعیدی تصریح کرد: کشور ما در زمینه موضوعات اقتصادی، نظام گمرکی و بانکی و اداری دارای مشکلات اساسی است که نیاز به اصلاح دارند و دولت می توانست اقداماتی را انجام دهند که در کوتاه مدت و دراز مدت بخشی از آن ها را اصلاح کند.

  وی با بیان اینکه دولت یازدهم در زمینه معیشت و اشتغال توفیق چندانی نداشت، اظهار کرد: دولت در این ۱۰۰ روز باقی مانده باید چند کار را در اولویت قرار دهد که یکی از آن ها بحث اشتغال است به این معنی که یک سری اقدامات عملی انجام دهد و فقط تبلیغات نکنند و به صورت گفتار درمانی نباشد.

  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تولید و صادرات را از دیگر بخش های نیازمند به اقدام دولت معرفی کرد و ادامه داد: دولت در زمینه تولید و صادرات باید اقدامات عملی انجام دهد و هم چنین بحث معیشت مردم را در اولویت قرار دهد.

  حداقل ۶ میلیون نفر در کشور به نان شب خود محتاج هستند

  سعیدی بیان کرد: در حال حاضر حداقل ۶ میلیون نفر در کشور وجود دارند که به جد مشکل معیشتی دارند و به نان شب خود محتاج هستند، این افراد فقط به یارانه ۴۵ هزار تومانی وابسته هستند و به جز آن در آمد دیگری ندارند و نمی توانند هم داشته باشند مثلا تعدادی معلولیت های جسمی حرکتی، تعدادی مشکلات روحی روانی دارند و تعدادی زنان سرپرست خانوار هستند .

  وی تاکید کرد: دولت حداقل در این ۱۰۰ روز باقی مانده به بحث معیشت این ۶ میلیون نفر رسیدگی کند و به این اقشار آسیب پذیر توجه ویژه ای داشته باشد.

  نماینده مردم تبریز در پایان به آقای روحانی نمره مردودی داد و خاطر نشان کرد: بزرگ ترین اشتباه دولت یازدهم این بود که تمامی تخم مرغ ها را در سبد برجام گذاشت در حالی که می توانست در این دوره اقدامات خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی و اصلاح امور انجام دهد که متاسفانه اتفاق خاصی نیفتاد و من به دولت یازدهم نمره ۹ می دهم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.