• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » تخلیه و بارگیری ۱۱۸ میلیون تن کالا در بنادر ایران
  کد خبر : 2006208

  تخلیه و بارگیری ۱۱۸ میلیون تن کالا در بنادر ایران

  تخلیه و بارگیری ۱۱۸ میلیون تن کالا در بنادر ایرانReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، از کل آمار ارایه شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۷۹ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۵۹۶ تن بوده…

  تخلیه و بارگیری ۱۱۸ میلیون تن کالا در بنادر ایرانReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، از کل آمار ارایه شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۷۹ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۵۹۶ تن بوده که از این میزان سهم تخلیه، ۳۴ میلیون و ۷۶۷ هزار و ۳۲۰ تن و سهم بارگیری، ۴۵ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۲۷۶ تن گزارش شده است.

  در ده ماهه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۲۷ میلیون و ۴۰۴ هزار و ۴۱۷ تن و صادارت کالاهای نفتی ۳۹ میلیون و ۶۰۷ هزار و ۲۰ تن بوده، در ده ماه امسال آمار ترانزیت هم ۳ میلیون و ۸۰۴ هزار و ۷۳۱ تن اعلام شده است.

  تخلیه و بارگیری ۳۸ میلیون تن کالاهای نفتی

  از کل آمار مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی ۳۸ میلیون و ۹۲۰ هزار و ۹۵ بوده که از این میزان سهم تخلیه ۱۶ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۳۵۳ تن و سهم بارگیری ۲۲ میلیون و ۶۱۱ هزار و ۷۴۲ تن گزارش شده است.

   در ده ماهه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۲ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۸۸۱ تن و صادارت کالاهای نفتی ۲۰ میلیون و ۹۷ هزار و ۸۵۰ تن با افزایش ۶۹.۸ درصدی مواجه بوده است، در ۱۰ ماهه امسال آمار ترانزیت برابر یک میلیون و ۳۷۶ هزار و ۹۰۲ تن اعلام شده است.

  تخلیه و بارگیری۱۲میلیون تن کالای غیرنفتی در دی ماه

  در دی ماه سال جاری از تمامی بنادر ایران ۱۲ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۸۷۷ تن کالای نفتی و غیرنفتی تخلیه و بارگیری شد.

  از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۹ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۹۲۵ تن بوده که از این میزان سهم تخلیه ۴ میلیون و ۲۲۹ هزار و ۴۰۹ تن و سهم بارگیری ۵ میلیون و ۷۹ هزار و ۵۱۶ تن گزارش شده است.

  در دی  ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۳ میلیون و ۳۰۵ هزار و ۶۶۹ و صادارت کالاهای غیرنفتی ۴ میلیون و ۳۳۵ هزار و ۲۰۲ تن بوده است. در این ماه، آمار ترانزیت هم ۳۹۲هزار و ۳۳۹ تن اعلام شده است.

  از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی ۳ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۹۵۲ بوده که از این میزان سهم تخلیه ۱ میلیون و ۶۰۷ هزار و ۸۹۹ تن و سهم بارگیری ۱ میلیون و ۹۰۶ هزار و ۵۳ تن گزارش شده است.

   در دی ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۳۰۷ هزار و ۹۹ تن، صادارت کالاهای نفتی ۱ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۴۰۸ تن با افزایش ۱۷.۳ درصدی بوده و در دی ماه امسال آمار ترانزیت برابر ۲۰۳ هزار و ۴۲۵ تن اعلام شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.