• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » ۶۸ پروژه بهداشتی در شمال سیستان وبلوچستان در حال ساخت است
  کد خبر : 2006128

  ۶۸ پروژه بهداشتی در شمال سیستان وبلوچستان در حال ساخت است

  ۶۸ پروژه بهداشتی در شمال سیستان وبلوچستان در حال ساخت استReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  اوشیدا علی اکبر نصیری ابراز داشت: در حال حاضر در راستای طرح تحول سلامت پروژه های بسیاری از قبیل مرکز تحقیقاتی و درمان بیماران تنفسی، مرکز…

  ۶۸ پروژه بهداشتی در شمال سیستان وبلوچستان در حال ساخت استReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  اوشیدا علی اکبر نصیری ابراز داشت: در حال حاضر در راستای طرح تحول سلامت پروژه های بسیاری از قبیل مرکز تحقیقاتی و درمان بیماران تنفسی، مرکز تحقیقاتی و درمان بیماری سل ، بلوک زایمانی و توسعه فضای اورژانس در حال اجرا می باشد.

  رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل ادامه داد: به مدد پروردگار و نگاه ویژه وزیر بهداشت خوشبختانه سرعت ساخت این مراکز بسیار خوب است و با این روند امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری این مراکز درمانی مهم باشیم.

  وی افزود: با توجه به شرایط اقلیمی ویژه ی منطقه سیستان احداث مراکز مجهز بیماران تنفسی و سل بسیار ضروری محسوب می شود چرا که بیماران ناشی از طوفان های شن بدون مراجعه به شهرهای دور در همین منطقه درمان شوند.

  نصیری خاطرنشان کرد: با بهره برداری از مرکز سوختگی و ترمیمی امام حسین (ع) بسیاری از مشکلات بیماران ناشی از سوختگی رفع شده و درمان این بیماران با استفاده از تجهیزات استاندارد و کادر پر تلاش در مرکز انجام می شود و نیازی به بردن بیماران به سایر شهرها وجود ندارد.

  وی تاکید کرد: در حال حاضر، در حوزه بیمارستان امیرالمومنین علی (ع) سه مرکز درمانی مجهز دیگر نیز در حال ساخت است که بهره برداری از آن تحول شگرفی در درمان بیماران به وجود می آورد که در این راستا امیدواریم بتوانیم با همدلی، همکاری و تلاش همکاران؛ اندکی از آلام بیماران و خانواده های آنان را بکاهیم بنابراین با دقت کامل روند ساخت این پروژه ها تحت نظارت است تا نه تنها خللی پیش نیاید بلکه به موقع و بر اساس برنامه، بهره برداری از این پروژه ها محقق شود.

  رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل تصرسح کرد در بخش بهداشت ۶۸ پروژه شامل مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه بهداشتی، خانه بهداشت، محل زیست پزشک، آزمایشگاه، مرکز سل، ساختمان بهورزی و ساختمان ستاد شبکه ها در شهرستان های زابل، هیرمند، هامون، نیمروز و زهک در حال ساخت است.

  نصیری در این راستا افزود: طرح های فوق که از سفر وزیر بهداشت و در راستای طرح تحول سلامت از خرداد ۹۵ شروع و تا خرداد ۹۶ پایان خواهند یافت حدود پنجاه درصد پیشرفت دارند.

  وی در پایان بیان داشت: زیربنای طرح های یاد شده بیست هزار متر مربع با اعتباری بیش از پانصد میلیارد ریال می باشد که امیدواریم با این کار خدمات با کیفیت تری برای مردم، شریف و قدرشناس سیستان داشته باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.