• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » مشارکت بخش خصوصی در هدایت گردشگران سلامت اردبیل
  کد خبر : 2006123

  مشارکت بخش خصوصی در هدایت گردشگران سلامت اردبیل

  مشارکت بخش خصوصی در هدایت گردشگران سلامت اردبیلReviewed by on Feb 11Rating: کریم حاجی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به اقدامات این مجموعه برای توسعه گردشگری سلامت استان تصریح کرد: با تعدادی از شرکت‌های بخش خصوصی جهت هدایت و راهنمایی مسافران سلامت مذاکره شده است. وی افزود: در کمیته‌های تخصصی گردشگری این طرح…

  مشارکت بخش خصوصی در هدایت گردشگران سلامت اردبیلReviewed by on Feb 11Rating:

  کریم حاجی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به اقدامات این مجموعه برای توسعه گردشگری سلامت استان تصریح کرد: با تعدادی از شرکت‌های بخش خصوصی جهت هدایت و راهنمایی مسافران سلامت مذاکره شده است.

  وی افزود: در کمیته‌های تخصصی گردشگری این طرح عنوان و درنهایت دو شرکت جهت استقرار در آذربایجان و هدایت مسافران سلامت به استان اردبیل انتخاب شدند.

  مدیرکل میراث فرهنگی استان متذکر شد: روزانه هزار تا هزار و ۵۰۰ مسافر آذری از مرز بیله سوار وارد ایران می‌شود که بررسی‌ها نشان می‌دهد اغلب با هدف درمان به کشور ایران سفر می‌کنند.

  حاجی‌زاده تأکید کرد: افزایش ارزش پول آذربایجان، کیفیت خدمات درمانی در اردبیل و نزدیکی باکو به اردبیل از جمله دلایل سفر به قصد درمان است.

  وی تأکید کرد: با این وجود بخشی از مسافران به شکل صحیح هدایت نمی‌شدند و به استان‌های دیگر سفر می‌کردند که در نظر داریم با مشارکت بخش خصوصی نسبت به هدایت مسافران سلامت اقدام شود.

  مدیرکل میراث فرهنگی استان با اشاره به ساماندهی ناوگان حمل‌ونقل پایانه بیله سوار نیز اضافه کرد: در واقع پیش از این رانندگان فاقد صلاحیت مسافران را به شهرهای دیگر هدایت می‌کردند که این مشکل نیز با هدایت صحیح مسافران رفع شده است.

  به گفته حاجی‌زاده شرکت‌ها نسبت به معرفی پزشکان با همکاری علوم پزشکی و همچنین مراکز درمانی اقدام می‌کنند و می‌توانند متناسب با نیاز گردشگر مناسب‌ترین گزینه درمانی را معرفی کنند.

  وی افزود: با توجه به ضرورت ساماندهی مسافران سلامت انتظار می‌رود تعداد شرکت‌ها افزایش یابد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.