• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » افزایش اعتبار بین‌المللی قزاقستان در گرو توسعه زیرساخت‌ها است
  کد خبر : 2006069

  افزایش اعتبار بین‌المللی قزاقستان در گرو توسعه زیرساخت‌ها است

  افزایش اعتبار بین‌المللی قزاقستان در گرو توسعه زیرساخت‌ها استReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «ایگور فیلکویچ» رئیس انجمن همکاری‌های اقتصادی تجار و سازمان‌های اجتماعی اوراسیا گفت: توسعه زیرساخت‌ها و اتصال قزاقستان به جاده‌های اصلی ترانزیتی جهان، اعتبار این کشور در عرصه بین‌المللی را افزایش…

  افزایش اعتبار بین‌المللی قزاقستان در گرو توسعه زیرساخت‌ها استReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «ایگور فیلکویچ» رئیس انجمن همکاری‌های اقتصادی تجار و سازمان‌های اجتماعی اوراسیا گفت: توسعه زیرساخت‌ها و اتصال قزاقستان به جاده‌های اصلی ترانزیتی جهان، اعتبار این کشور در عرصه بین‌المللی را افزایش و درآمد هنگفتی را در پی خواهد داشت.

  وی گفت: پیام اخیر «نورسلطان نظربایف» رئیس جمهور قزاقستان به مردم این کشور سندی جامع و کامل است که اهداف مهم استراتژیک را بررسی و نکات کلیدی توسعه کشور در آینده را برجسته می‌کند.

  فیلکویچ در ادامه به تشریح توسعه زیرساخت‌های استراتژیک اوراسیا پرداخت و گفت: از نظر موقعیت جغرافیایی توسعه قزاقستان اهمیتی استراتژیکی دارد چرا که «آستانه» ارتباط اروپا و آسیا را مقدور می‌سازد.

  وی با بیان اینکه آستانه با کشورهای بزرگی مثل چین و روسیه همجوار است، افزود: روسیه از راه‌‌های اتصال به اتحادیه اروپا و آفریفا و هند برخوردار است که این دالان‌ها در آینده بسیار تأثیرگذار خواهند بود.

  رئیس انجمن همکاری‌های اقتصادی تجار و سازمان‌های اجتماعی اوراسیا تصریح کرد: قزاقستان در پرو‌ژه‌های حیاتی منطقه حضور دارد و بدون این کشور انتقال کالا و محصولات از تمامی نقاط جهان غیر ممکن خواهد بود.

  این کارشناس اقتصادی در ادامه علاقه سرمایه گذاران خارجی به قزاقستان را به برقراری امنیت و وضعیت اجتماعی این کشور مرتبط دانست.

  وی گفت: بزرگراه‌های قزاقستان در حال پیشرفت هستند که این مهم برای «آستانه» و  همسایه‌های آن به ویژه در چارچوب «اتحاد اقتصادی اوراسیا» دستاورد مهمی محسوب می‌شود.

  این کارشناس اقتصادی گفت: نمایشگاه «اکسپو – 2017» که قرار است در سال جاری در قزاقستان برگزار شود باعث افزایش سرمایه‌گذاری در این کشور خواهد بود.

  فیلکویچ در پایان سخنان خود تصریح کرد: کشورهای مختلف جهان، ضمن بازدید از قزاقستان مسیرهای جدید حمل‌ونقل و سرمایه‌گذاری‌های جدید را بررسی خواهند داد که این مهم در نوبه خود مزایا و دستاوردهای بیشتری را برای اقتصاد قزاقستان فراهم می‌کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.