• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هشدار رهبری در بحث نفوذ، ناظر دیده شدن ردپای دشمن است
  کد خبر : 2006048

  هشدار رهبری در بحث نفوذ، ناظر دیده شدن ردپای دشمن است

  هشدار رهبری در بحث نفوذ، ناظر دیده شدن ردپای دشمن استReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، برنامه «گفتمان انقلاب» با موضوع (آیا در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی باز هم وابستگی به نظام سلطه می‌تواند نظام را تهدید کند؟) با حضور حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده، معاونت سیاسی شورای…

  هشدار رهبری در بحث نفوذ، ناظر دیده شدن ردپای دشمن استReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، برنامه «گفتمان انقلاب» با موضوع (آیا در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی باز هم وابستگی به نظام سلطه می‌تواند نظام را تهدید کند؟) با حضور حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده، معاونت سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور روانه آنتن شد.

  حجت‌الاسلام علیزاده گفت: قطعا استکبار تا زمانی که به اهداف شوم خودش دست پیدا نکند، دست از سر ما برنمی‌دارد و مهم‌ترین انگیزه و هدفش زدن ملت ایران و آرمان‌های آن است و به بن‌بست کشاندن انقلاب اسلامی و فروپاشی نظام برآمده از آن را، در دستور کار خود داشته و هنوز در صدد براندازی است.

  وی افزود: استکبار در این ۳۷ سال بعد از پیروزی انقلاب چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم تلاش کرده که نظام ما را تهدید کند. به ویژه که رهبر انقلاب بحث نفوذ را مطرح کردند و هشداری است به این معنا که دشمن بیکار ننشسته و دیده‌بان تیزبین انقلاب یعنی مقام معظم رهبری بحث نفوذ را با این گستردگی، هوشمندی و ژرف‌اندیشی طرح می‌کنند به ویژه که در یکی دو سال اخیر، از اولویت‌های هشدارهای ایشان همواره همین موضوع بوده است.

  معاونت سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور ادامه داد: این هشدار ناظر بر این است که رهبر انقلاب ردپای دشمن را در بخش‌های مختلف مشاهده می‌کنند. برای نخستین بار تعبیر “استعمار فرانو” را رهبری مطرح فرمودند تا یک هوشمندی ایجاد کنند که نفوذ دشمن جدی است. در حوزه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، مدیریتی، فرهنگی و هنری از هر روزنه‌ای که دشمن احساس کند که می‌تواند ورود پیدا کند و گلوگاه‌های تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر و به عبارتی گلوگاه‌های قدرت در داخل را به چنگ بیاورد و اثرگذاری مرموز خودش را داشته باشد، دریغ نمی‌کند.

  حجت‌الاسلام علیزاده اظهار کرد: ما باید در زمینه نفوذ دشمن توجه ویژه داشته باشیم زیرا دشمن دوست دارد که ما دچار غفلت شویم و از داشته‌های خودمان و اقتدار نظامی و سیاسی و ظرفیت‌های رشد و پیشرفت غافل بمانیم. در اینجاست که دشمن از کمین‌گاه بیرون می‌آید و هجوم می‌آورد. ما باید از قبل، بیدار و روشن باشیم و در صحنه‌ها حضور داشته باشیم و دشمن، همواره به دنبال دشمنی است.   

  فایل صوتی برنامه «گفتمان انقلاب» از سایت شبکه قابل دریافت است.    

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.