• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مخالفان سوری برای تشکیل تیم مذاکراتی واحد توافق کردند
  کد خبر : 2005999

  مخالفان سوری برای تشکیل تیم مذاکراتی واحد توافق کردند

  مخالفان سوری برای تشکیل تیم مذاکراتی واحد توافق کردندReviewed by on Feb 11Rating: گروه موسوم به “ائتلاف ملی” مخالفان از توافق جناح های مخالف برای تشکیل یک تیم مذاکراتی واحد برای حضور در مذاکرات آتی ژنو درباره سوریه خبر داد. به گزارش ایران ویج به نقل از العالم اسامه تلجو عضو هیئت سیاسی ائتلاف مخالفان…

  مخالفان سوری برای تشکیل تیم مذاکراتی واحد توافق کردندReviewed by on Feb 11Rating:

  گروه موسوم به “ائتلاف ملی” مخالفان از توافق جناح های مخالف برای تشکیل یک تیم مذاکراتی واحد برای حضور در مذاکرات آتی ژنو درباره سوریه خبر داد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از العالم اسامه تلجو عضو هیئت سیاسی ائتلاف مخالفان در سخنانی که در سایت این ائتلاف منتشر شد، گفت که توافقی با هیئت عالی مذاکرات و گروه های مخالف مسلح برای تشکیل یک تیم مذاکراتی برای مذاکرات ژنو حاصل شده است.

  وی تصریح: مخالفان سوری درخصوص تشکیل یک تیم مذاکراتی توافق نظر دارند که در آن افراد کاردان و خبره در مذاکرات حضور داشته باشند و قادر به تحقق خواسته های ملت سوریه در جریان مذاکرات دشوار ژنو باشند.

  دور جدید مذاکرات صلح سوریه قرار است روز بیستم فوریه جاری در ژنو برگزار شود و برای اولین بار نمایندگانی از گروه های مخالف مسلح سوری در آن شرکت خواهند کرد. شرکت این گروه ها درپی توافق در مذاکرات اخیر آستانه میسر شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.