• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » نامه‌ چند تولیدکننده ورشکسته به خدای عزوجل
  کد خبر : 2005971

  نامه‌ چند تولیدکننده ورشکسته به خدای عزوجل

  نامه‌ چند تولیدکننده ورشکسته به خدای عزوجلReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، به نام خدا. خدای عزوجل سلام و عرض ادب ما یک عده از تولیدکنندگان و کارخانه‌داران ورشکسته یا در حال ورشکستگی در ایران هستیم. غرض از مزاحمت این…

  نامه‌ چند تولیدکننده ورشکسته به خدای عزوجلReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، به نام خدا. خدای عزوجل سلام و عرض ادب

  ما یک عده از تولیدکنندگان و کارخانه‌داران ورشکسته یا در حال ورشکستگی در ایران هستیم.

  غرض از مزاحمت این بود که یک مقدار با شما درد دل کنیم و بگوییم در ایران که دولت به ما کاری ندارد و ما را به امان شما ول کرده است، الکی هم حمایت حمایت و وام وام می‌کند.

  یا باید وام بگیریم با این سیستم ربوی و با شما پنهانی بجنگیم و یا باید بی‌خیال نان رساندن به خانواده و کارگران بینوایمان شویم و برویم با شیطان بزرگ آمریکا دوست و رفیق شویم، خلاصه با این احوال ما راه پس و پیش نداریم.

  حقیقتش ما از شیطان خوشمان نمی‌‌آید اما هر راهی که می‌رویم تا به شیطان نرسد نمی‌‌شود انگار، ما به اتفاق مطمئنیم این یک دسیسه است.

  دولت اصلا یک دوره است ما را به حال خود رها کرده است، جریان کارخانه ارج را که می‌دانید، نمونه بارزش، ما که دیگر جای خود داریم.

  کشاورزی هم که می‌کنیم و شما فرمودید، سرمان بلا می‌‌آید و اصلا دولت گردن نمی‌گیرد که یک کمی بار بدبختی از روی دوش کشاورزانمان کم شود.

  همه را ول کرده‌اند به امان شما و فقط پیگیر رفع حصر چند فتنه‌گر هستند، بقیه ملت هم بروند بمیرند از نظرشان اشکالی ندارد.

  حالا قوز بالا قوز این انتخابات ۹۶ است، برای خوب نشان دادن اوضاع و انکار رکود اقتصادی، در همین دهه فجر، اعضای محترم دولت، رفته‌اند این‌ور و آن‌ور کارخانه‌های افتتاح شده در دولت قبل را دوباره افتتاح کرده‌اند.

  نمی‌دانیم ما را چه فرض کرده‌اند که هی می‌گویند "مردم باید احساس کنند که دولت از فعالیت‌های اقتصادی در کشور حمایت می‌‌کند، اکنون در بسیاری از بخش‌های اقتصادی، از مرحله رکود عبور کرده‌ایم و وارد رونق و رشد اقتصادی شده‌ایم که این روند رونق، باید در همه بخش‌ها انجام گیرد."

  خدای عزوجل شما خودتان وکیل و قاضی و شاهد و ناظر، ما فقط شاکی، بفرمایید ما چطور به اینها بفهمانیم که گیج نیستیم و می‌فهمیم.

  اگر می‌خواهند بساط تولید را از کشور برچینند رُک و پوست کنده بگویند، این همه گول زدن ندارد!

  اینها یک دستاورد قراضه‌ای برجام نام دارند که مثل سالاد ماکارونی همه چیز درونش پیدا می‌‌شود، نه سالاد است و نه ماکارونی، ببخشید مثال بهتری پیدا نکردیم، نه نقض می‌‌شود و نه سَقَط می‌شود ما از دستش راحت شویم.

  همین برجام پوست کلفت که معلوم نیست چند لایه دارد، ملت را بدبخت کرده است رفته، کسی هم زیر بار نمی‌رود که برجام فقط بدبختی است.

  لطفا شما که از اَزَل بودید و نقض همه معاهده‌ها را دیدید و از آخر و عاقبت همه چیز با خبرید به این جماعت بفهمانید که برجام نامیرا و نامنقوض نیست. قضیه ایرباس را که در جریان هستید و دیگر نیازی به بازگویی نیست زیرا خودتان از زیر و بَم و پیدا و پنهان همه چیز آگاهید.

  خلاصه قَرض اصلی ما تولیدکنندگان بدبخت این بود که اگر شما از دستان مبارکتان کاری برمی‌آید انجام دهید و ما را از این وعده‌های سر خرمنه دولت نجات دهید.

  در هر صورت ما دولت را به شما واگذار کردیم، ذلیلشان کنید.

  با تشکر فراوان، الهی آمین    

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.