• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » کشاورزی اردکان هم قربانی صنعت می شود
  کد خبر : 2005949

  کشاورزی اردکان هم قربانی صنعت می شود

  کشاورزی اردکان هم قربانی صنعت می شودReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  اردکان گویا، مسئول چاه های کشاورزی اردکان در رابطه با بستن چاه های کشاورزی اردکان گفت: این بی عدالتی است که در بحث تقویت  آبهای زیر زمینی فقط به فکر بستن چاه…

  کشاورزی اردکان هم قربانی صنعت می شودReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  اردکان گویا، مسئول چاه های کشاورزی اردکان در رابطه با بستن چاه های کشاورزی اردکان گفت: این بی عدالتی است که در بحث تقویت  آبهای زیر زمینی فقط به فکر بستن چاه های کشاورزی باشند و به چاه های صنعتی توجهی نداشته باشند.

  کریمی افزود: در منطقه اردکان، ترک آباد و احمد آباد همه ی چاه ها بسته شده است و هیچ یک از چاه ها برای مصرف حیوانات و پرندگان باز نیست، اما در منطقه اردکان چند چاه شهرداری اردکان باز است و آب در جوی های آب وجود دارد.

  مسئول شرکت تعاونی سردشت ادامه داد: مسئله ی کم شدن آب های زیرزمینی مسئله مهمی است که ما خود به آن واقف هستیم ولی چرا فقط نگاه مسئولین به چاه های کشاورزی است و میزان مصرف آب های صنعتی را نمی بینند؟

  وی گفت چاه های تحت نظارت شرکت سردشت همه در ثانیه ۶۰ لیتر آب میدهند و میزان دبی آنها این مقدار است اما با توجه به تجربه ای که دارم میزان برداشت چاه چادر ملو در هر ثانیه برابر با برداشت ۶ چاه کشاورزی است در حالی که  برای بسته شدن آن اقدامی صورت نگرفته است.

  این مقام مسئول خاطر نشان کرد: بستن چاه ها در مناطق مختلف، باعث به خطر افتادن جان حیوانات است که ازین چاه ها استفاده می کردند و این کار ضربه سختی به حیاط وحش خواهد زد.

  وی در پایان از مسئولین خواست تا در مورد بی عدالتی که نسبت به چاه های کشاورزی و صنعت دارند شفاف سازی کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.