• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ورود دولت و شهرداری به طرح توسعه دانشگاه امیرکبیر
  کد خبر : 2005947

  ورود دولت و شهرداری به طرح توسعه دانشگاه امیرکبیر

  ورود دولت و شهرداری به طرح توسعه دانشگاه امیرکبیرReviewed by on Feb 11Rating: حسین عسگریان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در راستای اجرایی سازی طرح توسعه دانشگاه صنعتی امیرکبیر پیشنهادی به معاون اول رئیس جمهور  ارائه شد تا برای زمین های این دانشگاه که اکنون در اختیار بخش دولتی است کارگروهی تشکیل شود. وی افزود: باتوجه به تشکیل این…

  ورود دولت و شهرداری به طرح توسعه دانشگاه امیرکبیرReviewed by on Feb 11Rating:

  حسین عسگریان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در راستای اجرایی سازی طرح توسعه دانشگاه صنعتی امیرکبیر پیشنهادی به معاون اول رئیس جمهور  ارائه شد تا برای زمین های این دانشگاه که اکنون در اختیار بخش دولتی است کارگروهی تشکیل شود.

  وی افزود: باتوجه به تشکیل این کارگروه و توافق صورت گرفته پیش بینی می شود تا پایان امسال بودجه لازم برای بازپس گیری زمین دانشگاه هنر تامین شود و این زمین به دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزوده شود.

  معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: باتوجه به متراژ زیاد زمین های این دانشگاه که درحال حاضر در اختیار نهادهای دولتی است، قرار شد این زمین ها تهاتر شود.

  عسگریان عنوان کرد: برای زمین های دانشگاه که اکنون در اختیار بخش خصوصی است نیز به سازمان برنامه و بودجه پیشنهاد داده ایم که سالانه ۳۰ میلیارد تومان بودجه برای بازپس گیری این زمین ها به دانشگاه اختصاص دهند.

  وی اضافه کرد: نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز دستور لازم را برای پرداخت سالانه مبلغی برای بازپس گیری زمین های این دانشگاه صادر کرده است.

  معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: درحال حاضر بخشی از زمین های این دانشگاه در اختیار نهادهایی مانند آموزش و پرورش، سازمان مناطق آزاد و وزارت جهاد کشاورزی است.

  عسگریان گفت: براساس طرح توسعه دانشگاه صنعتی امیرکبیر قرار است این دانشگاه از شمال تا خیابان رشت، از جنوب تا خیابان انقلاب، از غرب تا خیابان ولی عصر (عج) و از شرق تا خیابان حافظ گسترده شود که اکنون تنها یک سوم این زمین ها در اختیار دانشگاه قرار دارد.

  وی تاکید کرد: پیش بینی می شود درصورتی که بودجه لازم تامین شود زمین مربوط به دانشگاه هنر تا پایان امسال به طور کامل به دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.