• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » تدوین ۲۲ برنامه عملیاتی در حوزه درمان تامین اجتماعی
  کد خبر : 2005898

  تدوین ۲۲ برنامه عملیاتی در حوزه درمان تامین اجتماعی

  تدوین ۲۲ برنامه عملیاتی در حوزه درمان تامین اجتماعیReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محمدعلی همتی افزود: براساس آمارها و اطلاعات جدید آمار بیماران سرطانی هر سال رو به افزایش است. وی ادامه داد: به دو دلیل افزایش سن جامعه و سالمندی که به عنوان یکی…

  تدوین ۲۲ برنامه عملیاتی در حوزه درمان تامین اجتماعیReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محمدعلی همتی افزود: براساس آمارها و اطلاعات جدید آمار بیماران سرطانی هر سال رو به افزایش است.

  وی ادامه داد: به دو دلیل افزایش سن جامعه و سالمندی که به عنوان یکی از چالش های حوزه سلامت و به دلیل تشخیص ها ی بهتر و آسیب های محیطی در سال های آینده، افزایش بیماران سرطانی را شاهد خواهیم بود.

  همتی گفت: سالانه حدود ١٠٠ هزار بیمار سرطانی جدید به آمار بیماران سرطانی در کشور افزوده می شود و در سال های آینده به ١۵٠ هزار نفر در سال می رسد و امیدواریم که ما بتوانیم خدمات حوزه درمان را گسترش دهیم.

  وی افزود: سازمان تامین اجتماعی به جهت اینکه به ریل اصلی خدمات خودش بازگشته است باید ریل گذاری ویژه در بخش خدمات هم می رسید که به همین منظور تاکنون خدمات خوبی ارائه شده است.

  معاون درمان سازمان تامین اجتماعی افزود: سابقه ١٠ ساله گذشته سازمان نشان می دهد که سازمان دچار چالش هایی بوده و برنامه هایی که با تغییر مدیریت به فراموشی سپرده شد البته هدف اصلی سازمان ارائه خدمات ١٨ گانه است که در حوزه درمان فعالیت های خوبی صورت گرفت و برنامه راهبردی در این زمینه داریم.

  همتی ادامه داد: در این سازمان برنامه عملیاتی را در همه حوزه ها تدوین و اجرا کرده و در حوزه درمان ٢٢ برنامه داریم که ارتقای هتلینگ یکی از این برنامه ها است که به همین دلیل شاهد رضایتمندی بیماران هستیم.

  وی خاطرنشان کرد: بحث دیجیتالی کردن دستگاه رادیولوژی و نظام ارجاع مسیر خوبی در حوزه درمان تعیین کرده و امیدواریم سال آینده سایر برنامه های درمانی را اجرایی کنیم.

  همتی اضافه کرد: ارتقای تجهیزات بیمارستان های تامین اجتماعی از دیگر برنامه های سازمان است که با ١٠ تا ٢٠ سال قبل قابل قیاس نیست و یکی از این تجهیزات رادیوتراپی است که این دستگاه در کشور یونیک و با کیفیت است و ما ورژن ٢٠١۶ آن را افتتاح می کنیم و مزایای خوبی دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.