• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » ایمن سازی پردیس فرهنگیان ۱۰۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز دارد
  کد خبر : 2005741

  ایمن سازی پردیس فرهنگیان ۱۰۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز دارد

  ایمن سازی پردیس فرهنگیان ۱۰۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز داردReviewed by on Feb 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی خاکی جمعه شب در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: دانشگاه فرهنگیان نیازمند توجه ویژه نمایندگان مجلس در زمان بودجه است زیرا سرانه دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تقریبا نصف سرانه دانشجویان دانشگاه های…

  ایمن سازی پردیس فرهنگیان ۱۰۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز داردReviewed by on Feb 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی خاکی جمعه شب در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: دانشگاه فرهنگیان نیازمند توجه ویژه نمایندگان مجلس در زمان بودجه است زیرا سرانه دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تقریبا نصف سرانه دانشجویان دانشگاه های دیگر در همین سطح است.

  وی افزود: با توجه به شبانه روزی بودن دانشگاه،  شرایط درسی و انتظار و گستردگی دانشگاه فرهنگیان چنانچه بودجه مطلوبی برای دانشگاه فرهنگیان تعریف نشود و تخصیص نیابد بالطبع دانشگاه فرهنگیان با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد شد.

  وی ادامه داد: انتظار داریم تا نمایندگان مجلس همانند گذشته توجه بیشتری به این دانشگاه داشته باشند و با ترمیم بودجه، ماموریت دانشگاه فرهنگیان را در مسیر اصلی خود تدوام بخشند تا شاهد ورود معلمانی مومن، توانمند و در خور و شایسته به نظام تعلیم و تربیت کشور باشیم.

  معاون دانشگاه فرهنگیان کشور یادآور شد: برای مقاوم سازی و ایمنی سازی فضای آموزشی،  رفاهی و اداری شعب و پردیس های سراسر کشور دانشگاه فرهنگیان بالغ بر یکهزار میلیارد تومان بودجه نیاز است.

  خاکی افزود: ضریب بودجه ای که از ردیف طرح تملک بودجه دانشگاه  اختصاص می یابد جوابگوی مقاوم سازی ابنیه های دانشگاه فرهنگیان نیست و این مسئله نیاز مبرم به حمایت نمایندگان مجلس در زمان تصویب بودجه در صحن مجلس است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.