• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » فیلم اولی‌ها پتانسیل خاصی برای اثبات خودشان دارند
  کد خبر : 2005681

  فیلم اولی‌ها پتانسیل خاصی برای اثبات خودشان دارند

  سیاوش حقیقی تهیه کننده سینما و فیلم سینمایی«مادری»  گفت:به نظر من فیلم سینمایی «مادری» بازخوردهای بدی نداشته، البته اکران‌های این فیلم به اندازه اکران برخی از فیلم‌های دیگر نبوده است، ولی فکر می‌کنم که تماشاگر بعد از دیدن فیلم «مادری» راضی از سالن خارج شود. این تهیه کننده اظهار داشت: رقیه توکلی یکی از کارگردان‌های…

  ۸۴

  سیاوش حقیقی تهیه کننده سینما و فیلم سینمایی«مادری»  گفت:به نظر من فیلم سینمایی «مادری» بازخوردهای بدی نداشته، البته اکران‌های این فیلم به اندازه اکران برخی از فیلم‌های دیگر نبوده است، ولی فکر می‌کنم که تماشاگر بعد از دیدن فیلم «مادری» راضی از سالن خارج شود.

  این تهیه کننده اظهار داشت: رقیه توکلی یکی از کارگردان‌های جوانی است که سوابق خوبی در عرصه فیلمسازی کوتاه داشته برای همین وقتی که چنین توانایی در فردی دیده می‌شود، یک سینمایی رغبت پیدا می‌کند که با او همکاری کند.

  وی بیان کرد: کارگردان‌های فیلم‌اولی، پتانسیل خاصی برای ثابت کردن خودشان دارند و این به نظر من خیلی خوب است.

  حقیقی ادامه داد: من خیلی دوست دارم که با کارگردان‌های جوان و از طرفی فیلم‌اولی‌ها، کار کنم . دلیل آن هم این است که به نظر من آن ویژگی که آن‌ها دارند شاید در کارگردان‌هایی که خودشان را ثابت کردند، نباشد.

  این تهیه کننده خاطرنشان کرد:برای سال آینده ۲فیلمنامه با کارگردان‌های فیلم اولی و یک فیلمنامه دیگر دارم و باید بررسی کنم تا بینم که نتیجه چه می‌شود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.