• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حضور مسؤولان و ورزشکاران هرمزگانی در غرفه سیار خبرگزاری فارس
  کد خبر : 2005581

  حضور مسؤولان و ورزشکاران هرمزگانی در غرفه سیار خبرگزاری فارس

  حضور مسؤولان و ورزشکاران هرمزگانی در غرفه سیار خبرگزاری فارسReviewed by on Feb 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، امروز مصادف با راهپیمایی ۲۲ بهمن، غرفه سیار خبرگزاری فارس در بندرعباس واقع در محل تجمع مردم در این روز به یادماندنی، میزبان جمع کثیری از مسؤولان، ورزشکاران و هنرمندان…

  حضور مسؤولان و ورزشکاران هرمزگانی در غرفه سیار خبرگزاری فارسReviewed by on Feb 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، امروز مصادف با راهپیمایی ۲۲ بهمن، غرفه سیار خبرگزاری فارس در بندرعباس واقع در محل تجمع مردم در این روز به یادماندنی، میزبان جمع کثیری از مسؤولان، ورزشکاران و هنرمندان بود و با آنها به گفت‌وگو نشست.

  رئیس مجمع نمایندگان در استان هرمزگان با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس بیا داشت: مردم ما پشت سر رهبری قرار دارند و این مردم انقلابی هستند و برای حفظ و حراست از انقلاب در همه صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند.

  حسین هاشمی تختی ادامه داد: مردم هر لحظه منتظر ندای رهبری هستند که با یک اشاره رهبری جان و مال خود را فدای این نظام و رهبری نمایند.

  نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به شکرانه خداوند متعال، امروز مردم بندرعباس با حضور چشمگیر و باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه نشان دادند پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند و دشمن اگر بصیرت داشته باشد می‌داند که مردم همیشه در صحنه ایران هیچگاه از ولایت و رهبری جدا نخواهند شد.

  وی عنوان داشت: مردم در مقابل استکبار خواهند ایستاد و با همت و تلاش خود مشکلات کشور را مرتفع خواهند کرد و درود بر مردم هرمزگان که اینگونه امروز با حضور مقتدر خود، پاسخ محکمی در برابر یاوه‌گویی‌های ترامپ به نمایش گذاشتند.

  رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما ریشه در مکتب اسلامی دارد و مردم به این باور رسیدند که اسلام ناب با محوریت ولایت فقیه است.

  پرویز سالاری ادامه داد: امروز در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مجددا نسل سوم و چهارم انقلاب، بهمن ۵۷ را در شهر بندرعباس انعکاس دادند.

  وی تصریح کرد: انقلاب ما در ۳۸ سال گذشته رمز و راز ماندگاریش پیوند بین امام و امت بود و امام که آمد، امت به همراه داشت و این است که دشمن از کلمه امام می‌ترسد.

  رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس عنوان داشت: در پیچ‌های تاریخی مختلف در گذشته به ویژه در دهه ۶۰ گروهک‌ها با ترورهای خود و چه در حادثه بزرگ طبس که امدادهای الهی به مدد انقلاب آمد و در فتنه ۸۸  که حضور همه اقشار با صلابت مختلف گوش به فرمان رهبری، ولایت را تنها نگذاشتند.

  سالاری اضافه کرد: امروز در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مجددا مردم با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، استکبار جهانی و مزدوران داخلی به ویژه ترامپ با ادعاهای خود را لگدمال کردند. 

  وی تصریح کرد: امروز حضور جوانان، نوجوانان، شیعه، سنی و همه اقشار موجب رضایتمندی شهدا، امام و لبخند بر لبان مبارک مقام معظم رهبری ایجاد شد و بار دیگر مردم با امام، رهبری و شهدای انقلاب تجدید بیعت کردند.   

  سالاری تاکید کرد: در هرمزگان نیز شورای شهر بندرعباس به برکت انقلاب و حضور و همکاری مردم با شهرداری و شورا در پرداخت به موقع عوارض خود توانسته‌ایم بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان برای شهروندان در محلات آسیب‌پذیر، زمین‌های ورزشی و فضاهای مناسب برای اوقات فراغت به ویژه پارک بزرگ بانوان که دارای همه امکانات ورزشی در غرب شهر بندرعباس است و سه پارک بانوان در سه منطقه بندرعباس احداث شد و مردم اوقات فراغت خود را می‌توانند با کمال آرامش پر نمایند.

  وی افزود: فرهنگسرایی را در محله آسیب‌پذیر ۲۲ بهمن ایجاد نموده‌ایم و طرح شورای اجتماعی محلات برای اولویت‌بندی مسائل و مشکلات حاشیه شهر را برنامه‌ریزی کرده‌ایم که برنامه ویژه‌ای را در این زمینه خواهیم داشت تا بخشی از دین و تعهد خود را در این راستا به مردم ادا کنیم. 

  عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس اظهار داشت: انقلاب اسلامی حاصل مطالبه‌گری تمام اقشار جامعه به رهبری و زعامت مقام معظم رهبری حضرت سیدعلی خامنه‌ای است و هدایت‌های ایشان همچنان مسیر انقلاب را بالنده و شکوفا و پیشرو نگه داشته است.

  کیانوش جهانبخش ادامه داد: نقش ارزشمند مقام معظم رهبری در به اثبات رساندن حقانیت انقلاب و انقلابیون بر هیچ کس پوشیده نیست.

  وی تصریح کرد: این موضوع تا جایی است که امروز دنیا، ایران را با انقلاب و رهبری معظم می‌شناسد و وظیفه همه ما این است همانطور که امام(ره) فرمود؛ «نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحومان بی‌افتد» نیز نباید اجازه دهیم افرادی با سوءاستفاده و با روحیه منافق‌گونه رخنه در مسؤولیت‌های نظام داشته باشند و با رفتارهای نادرستشان فاصله و شکافی بین آرمان‌های اصیل انقلاب و مردم ولایتمدار، نجیب و وفادار به وجود بیاید.

  این عضو شورای شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: بارها مردم در طول انقلاب ثابت کردند که در سخت‌ترین شرایط وفاداریشان به نظام و انقلاب پایدار است.

  جهانبخش یادآور شد: این یک امپریالیسم جهانی است و ترامپ بداند مردم ایران مردم روزهای سخت هستند و همچنان در نبرد در روزهای سخت با اعتقاد محکم پابرجا خواهند بود.

  عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد:امثال ترامپ در طول تاریخ بارها بوده‌اند و یقینا هیچ اتفاق و خللی در عشق و محبت مردم نسبت به نظام و انقلاب ایجاد نخواهد شد و ترامپ‌ها می‌آیند و خواهند رفت اما این نظام اسلامی است که با حمایت‌های مردم وفادار پایدار خواهد ماند.

  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس عنوان کرد: مردم بندرعباس در این راهپیمایی با سردادن  شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، نفرت خود را از استکبار جهانی نشان دادند.

  محمدمهدی جهانبخش یادآور شد: مقاومت ۳۸ ساله اخیر ملت ایران در برابر انبوهی از تهدیدات گوناگون جز با اتکای به ارزش‌های اسلامی و انقلابی امکان‌پذیر نبوده است و تداوم راه انقلاب نیز جز با ایثار، مجاهدت، هوشمند و تبعیت از رهبری میسر خواهد بود.

  وی عنوان کرد: اولویت اصلی همه ما برای آغاز دهه چهارم از حیات انقلاب اسلامی می‌بایست دوری از آفت‌هایی باشد که انقلاب را تهدید می‌کند. 

  مشاور شهردار بندرعباس در امور خدمات شهری با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس بیان کرد: امروز پس از سی و هشت سال، مردم با شور و شعف بیشتری شرکت کردند مثل روزهای آغازین انقلاب و این نشان‌دهنده هدایت و رهبری امام (ره) در آن زمان و مقام معظم رهبری در عصر امروز است.

  حسین رنجبر افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز، پاسخ دندان‌شکنی به حرکت‌های نابخردانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا بود.

  وی گفت: ترامپ مردم ایران را به‌خوبی نشناخته است، مردم ایران از ابتدای نهضت تا به امروز همیشه یار و یاور انقلاب بودند و با اتحاد و همدلی باعث شدند به قله رفیع پیشرفت‌ها برسیم و مردم باز هم در عرصه‌های مختلف حاضر خواهند شد و شعار مرگ بر آمریکا سر خواهند داد.

  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس عنوان کرد: امروز برای تمامی اقشار جامعه روز شکوهمندی بود و باید به این مردم افتخار کرد، مردم وفاداری خود را به این نظام و انقلاب نشان داده‌اند.

  امید ذاکری افزود: مردم ما پای آرمان‌های اصلی انقلاب ازجمله استقلال، عزت، اسلام و… ایستاده‌اند و مسؤولین هم باید با الگوگیری از وحدت و همدلی مردم در صحنه خدمت‌رسانی به ملت و مقابله قاطعانه با دشمنان در صحنه حاضر باشند.

  وی ادامه داد: در سالروز حماسه بی‌نظیر مردم در بهمن ۵۷، مردم دست به دست هم دادند و در مقابل ظلم و ستم ایستادند و با اتحاد و همدلی نظام ستمشاهی را حذف کردند و حکومت مردم‌سالاری دینی نظام جمهوری اسلامی را روی کار آورند.

  این مسؤول بیان داشت: با همدلی و اتحاد بیشتر مردم، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خارجی می‌کوبیم و مردم قدر نظام را می‌دانند و روند روبه رشد ۳۸ ساله‌ای که داشته‌ایم را ادامه دهیم و روز به روز کشور بالنده‌ای در منطقه و دنیا باشیم.

  دبیر هیات بسکتبال استان هرمزگان با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس اظهار داشت: وظیفه هر ایرانی است که در این اجتماع مردمی حاضر شود و یکی از افتخارات بنده این است که دوشادوش مردم در این روز عزیز در راهپیمایی شرکت کنم.

  رضا هنگام‌پور افزود: امروز از این شکوه و وحدت و یکپارچگی مردم شهرم در راهپبمایی ۲۲ بهمن ماه لذت بردم و حضور مردم بندرعباس در این راهپیمایی تودهنی به یاوه‌گویی‌های ترامپ بود و امروز نشان دادیم و خواهیم گفت که نیازمند به آمریکا نیستیم.

  عضو تیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در محل راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس اظهار داشت: مسؤولان دولت باید قدر این نظام و مردم را بدانند.

  غلامعباس کروکی گفت: مردم با حضور خود در چند دهه‌های پیشین هم نشان دادند که انقلاب و جمهوری اسلامی را دوست خواهند داشت و هم‌پیمان با ولایت و رهبری هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.