• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جنایات دشمنان انقلاب بر کسی پوشیده نیست/ فضای مجازی وضعیت آلوده‌ای دارد
  کد خبر : 2005566

  جنایات دشمنان انقلاب بر کسی پوشیده نیست/ فضای مجازی وضعیت آلوده‌ای دارد

  جنایات دشمنان انقلاب بر کسی پوشیده نیست/ فضای مجازی وضعیت آلوده‌ای داردReviewed by on Feb 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جممعه…

  جنایات دشمنان انقلاب بر کسی پوشیده نیست/ فضای مجازی وضعیت آلوده‌ای داردReviewed by on Feb 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جممعه شهر رباط کریم که مصادف با روز ۲۲ بهمن ماه بود، اظهار کرد: مردم  در روزهای انقلاب توانستند با ایمان خود در مقابل گلوله بایستند، هیچ کس فکر نمی کرد رژیم شاهنشاهی ایران با پشتیبان آمریکا از بین برود و امام راحل با تقوایی که داشت مردم را رهبری کرد و در مردم انگیزه آزادی ایجاد کرد.

  وی افزود: خداوند به هرکس که حرکت کند و در مقابل ظلم ایستادگی کند قدرت مغابله می دهد ما مدیون انقلاب هستیم که به ما ازادی داد که به ما را تبدلیل به قدرتی در کرد که هیچ کس نمی تواند دیگر او را به استعمار بگیرد و ما مدیون انقلاب هستیم.

  وی تأکید کرد: آرمان‌های امام خمینی کبیر در قلب‌ها و یادهای مردم است، بیاییم به فرزندانمان این آرمان ها را بشناسانیم ما مردم باید مواظب باشیم این پرچم بر روی زمین نیفتد.

  حجت الاسلام محمدی نژاد اضافه کرد: بگذارید دشمنان انقلاب هر چه می خواهند بگویند و شما با حضور در ۲۲بهمن ماه خود تو دهنی محکمی به این دشمنان بزنید.

  امام جمعه رباط کریم بیان کرد: جنایات دشمنان انقلاب بر کسی پوشیده نیست، چه کسی داعش را تاسیس کرده است، چه کسی دانشمندان و عالمان دیگر کشور ها را ترور می کند، آیا کشور ما تروریست است که در مقابل داعش ایستادگی می کند یا شما که مردم و کودکان را به راحتی می کشید؟

  وی با انتقاد از برخی بی اخلاقی ها در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: امروز در فضای مجازی بعضی از پیام‌ها به دروغ می اید، ما نباید این پیام ها را نشر دهیم و حتی نباید این پیام ها را مطالعه کنیم چون این ها دروغ ها هستند و غیبت هایی هستند که نباید زده شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.