• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۵ هزار خانوار مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی فاقد منزل مسکونی هستند
  کد خبر : 2005554

  ۵ هزار خانوار مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی فاقد منزل مسکونی هستند

  ۵ هزار خانوار مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی فاقد منزل مسکونی هستندReviewed by on Feb 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، فرید محبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حدود ۱۴ درصد جمعیت کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش کمیته امداد استان قرار دارند. مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد،…

  ۵ هزار خانوار مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی فاقد منزل مسکونی هستندReviewed by on Feb 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، فرید محبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حدود ۱۴ درصد جمعیت کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش کمیته امداد استان قرار دارند.

  مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، تعداد خانوارهای تحت پوشش این نهاد در استان را حدود ۳۲ هزار خانوار عنوان کرد و یادآور شد: تاکنون ۱۴ هزار و ۵۵۰ زن سرپرست خانوار در استان شناسایی شده است.

  وی با بیان اینکه فقرزدایی و کاهش محرومیت از رسالت‌های مهم کمیته امداد است، گفت: تاکنون اقدامات خوبی برای تحقق این اهداف برداشته شده است.

  این مسؤول تامین جهیزیه، احداث مسکن، برگزاری دوره‌های آموزشی توانمندسازی افراد تحت پوشش و پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی را از مهم‌ترین این اقدامات عنوان کرد.

  محبی با اشاره به اجرای ۹۹۱ مورد عملیات عمرانی در حوزه مسکن برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، گفت: این عملیات با اعتبار۴۲ میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال از ابتدای سال جاری تاکنون انجام شده است.

  مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، تعداد مددجویان نیازمند منزل مسکونی مناسب در استان را حدود ۵ هزار خانوار عنوان کرد و بیان داشت: این افراد باید مورد توجه ویژه قرار قرار گرفته و مشکل آنها رفع شود.

  وی با بیان اینکه برخی از این خانوارها در مناطق سخت‌گذر، دور افتاده و محروم با شرایط آب و هوایی بد زندگی می کنند، یادآور شد: احداث منزل مسکونی برای آنان را از ضروریات مهم و مورد توجه عنوان کرد.

  این مسؤول با تاکید بر توجه و حمایت خیرین در این حوزه، گفت: خیرین می‌توانند جهت کمک و و همکاری با کمیته امداد برای تامین سرپناهی مناسب برای این افراد نقش موثری داشته و با توجه و حضور خود گام‌های موثری در راستای خدمت به محرومان و نیازمندان بردارند.

  محبی با اشاره به خدمات ارائه شده به مددجویان در حوزه مسکن، گفت: این خدمات کافی نبوده و هنوز مددجویان فاقد مسکن زیادی در استان داریم.

  وی، رفع فقر و محرومیت در جامعه به خصوص این استان را نیازمند توجه و حمایت همه مسؤولان، دستگاه‌ها، مردم و خیرین دانست و گفت: باید با همکاری همدیگر نیازمندان را حمایت و ریشه فقر را در جامعه بخشکانیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.