• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برای اشتغال پایدار راهی جز اجرای فرامین رهبری نداریم/دشمنان نمیتوانند باتصویر سازی دروغین خدشه ای به انقلاب وارد کنند
  کد خبر : 2005473

  برای اشتغال پایدار راهی جز اجرای فرامین رهبری نداریم/دشمنان نمیتوانند باتصویر سازی دروغین خدشه ای به انقلاب وارد کنند

  برای اشتغال پایدار راهی جز اجرای فرامین رهبری نداریم/دشمنان نمیتوانند باتصویر سازی دروغین خدشه ای به انقلاب وارد کنندReviewed by on Feb 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، محمد نهاوندیان در جمع پرشور راهپیمایان زاهدانی ضمن قدردانی از حضور پرشکوه، صدای رسا، اتحاد ستودنی…

  برای اشتغال پایدار راهی جز اجرای فرامین رهبری نداریم/دشمنان نمیتوانند باتصویر سازی دروغین خدشه ای به انقلاب وارد کنندReviewed by on Feb 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، محمد نهاوندیان در جمع پرشور راهپیمایان زاهدانی ضمن قدردانی از حضور پرشکوه، صدای رسا، اتحاد ستودنی و صفوف درهم پیوسته مردم استان اظهار داشت: بار دیگرمردم ایران پیام عزت ، سلامت و عزم در پیشرفت را سردادند.

  وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن فقط بزرگداشت یک خاطره نیست، ادامه داد: هر چند که هر ساله جمع می شویم تا یاد پیروزی انقلاب و امام راحل (ره) را گرامی بداریم اما مهم زنده نگه داشتن این مراسم است. رئیس دفتر دولت یازدهم افزود: امروز جوانان ما شعار استقلال، هیهات من الذله سر می دهند و با صدای رسا اعلام می کنند تصمیمات این کشور در داخل مرز خود کشور انجام می شود. نهاوندیان با بیان اینکه کسی گمان نکند که در عزم ملت ایران می تواند خللی وارد کند، اضافه کرد: ملت ایران در پشت سر رهبری با اتحاد قدم بر می دارند. وی ادامه داد: امسال مردم در مسیر اقتصاد مقاومتی که به نام آن نام گذاری شده حرکت کرده و ادامه دهنده راه خواهند بود و علیرغم مشکلاتی به مثل پایین بودن قیمت نفت تحمل می کنند.

  برای اشتغال پایدار راهی جز اجرای فرامین رهبری نداریم رئیس دفتر دولت یازدهم با بیان اینکه ایران هراسی دیگر معنا ندارد، خاطر نشان کرد: اساس قانون گذاری در کشور بر اساس عدالت است و در این استان توجه خاصی به زیر ساخت ها در سالهای اخیر بوده است. نهاوندیان اضافه کرد: با یک مطالعه عمیق تصمیم گرفته شد که روی زیر ساخت ها کار شود که به زودی پروژه عظیم گاز رسانی استان را افتتاح می کنیم. وی با بیان اینکه این پروژه برای مردم، صنعت و اشتغال استان خوب است، گفت: در فاصله کوتاهی این کار بزرگ انجام شد . رئیس دفتر دولت یازدهم اضافه کرد: برای اشتغال زایی در استان توسعه مکران در دستور کار قرار گرفت و توانستیم تجهیزات بندر شهید بهشتی را به واسطه برجام به صورت رسمی وارد کنیم که این اقدامات یعنی عدالت اجتماعی و توجه به استفاده از منابع  که در این نظام بین قومیت ها تفاوت نیست.

  دشمنان نمیتوانند باتصویر سازی دروغین خدشه ای به انقلاب وارد کنند نهاوندیان با اشاره به روند رو به رشد رتبه علمی کشور، ادامه داد: رقم فارغ التحصیلان استان را اگر مقایسه کنیم با سی و هشت سال قبل قابل مقایسه نیست و امروز شاهد حضور و تشکیل شرکت های مختلف دانش بنیان در استان هستیم. وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران احیای مجدد ارزش هاست، اظهار داشت: دشمنان نمی توانند با تصویر سازی دروغین و افراطی این چهره ای که بنیانگذار انقلاب ترسیم‌کرد خدشه ای وارد کنند. رئیس دفتر دولت یازدهم با بیان اینکه بیش از ۷۰۰ هزار شغل در کشور در سال های اخیر ایجاد شده است، خاطر نشان کرد: ما برای اینکه بتوانیم اشتغال پایدار برای جوانان رقم بزنیم راهی جز اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در اقتصاد داخلی و بیرونی نداریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.