• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » امروز دیگر جایی برای تهدیدهای بیهوده وجود ندارد
  کد خبر : 2005337

  امروز دیگر جایی برای تهدیدهای بیهوده وجود ندارد

  امروز دیگر جایی برای تهدیدهای بیهوده وجود نداردReviewed by on Feb 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگارمهر، محمد نهاوندیان پیش از ظهر امروز در سخنرانی محوری ۲۲ بهمن در زاهدان اظهار داشت: در دنیا امروز دیگر جایی برای تهدیدهای بیهوده وجود ندارد و هیچ کس نمی‌تواند با تهدیدات بیهوده در اتحاد و…

  امروز دیگر جایی برای تهدیدهای بیهوده وجود نداردReviewed by on Feb 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگارمهر، محمد نهاوندیان پیش از ظهر امروز در سخنرانی محوری ۲۲ بهمن در زاهدان اظهار داشت: در دنیا امروز دیگر جایی برای تهدیدهای بیهوده وجود ندارد و هیچ کس نمی‌تواند با تهدیدات بیهوده در اتحاد و انسجام ملت ایران خللی وارد کند.

  وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی این دین اسلام بود که بار دیگر رونق گرفت و با رهبری امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب( مدظله العالی) به خوبی به پیش رفت.

  وی گفت: همین نگاه انقلابی است که باعث شده این نظام و ملت در سایه اتحاد و انسجام حول محور اسلام همچنان رو به جلو حرکت کنند و خوشبختانه هر سال شاهد برکات بیشتری هستیم.

  رئیس دفتر رئیس جمهور ادامه داد: امروز هم جوانان ایران اسلامی بار دیگر آمده اند تا در مقابل لفاظی‌های بی پایه کسانی که این ملت را نشناخته اند فریاد استقلال سر دهند.

  وی با اشاره به تصمیمات سفر رئیس جمهور به استان سیستان و بلوچستان، افزود: خوشبختانه پروژه های این استان از پیشرفت خوبی برخوردار است و تعدادی از آنها به زودی به بهره برداری می رسد.

  وی گفت: پروژه گازرسانی در استان سیستان و بلوچستان نه تنها اساسی بلکه حیاتی است و خوشبختانه باتوجه به پیشرفت این پروژه بزودی خط انتقال گاز به زاهدان می رسد.

  نهاوندیان ادامه داد: توسعه سواحل مکران به منظور ایجاد اشتغال در این استان در اولویت دولت تدبیر و امید قرار دارد و پروژه راه آهن چابهار به زاهدان نیز با سرعت و قوت در دولت دنبال می شود.

  وی با اشاره به اینکه تعداد تحصیل کرده های سیستان و بلوچستان با سال های قبل قابل مقایسه نیست، افزود: این یعنی عدالت اجتماعی و توجه به توازن اجتماعی وتوسعه آموزش عالی بهترین گواه بر عدالت اجتماعی در این استان است.

  رئیس دفتر رئیس جمهور ادامه داد: تکفیری ها و استکبار جهانی نمی‌توانند با تصویرسازی‌های دروغین چهره اسلام رحمت، عقلانیت و تدبیر را خدشه‌دار کنند.

  وی با اشاره به مشکل اشتغال در کشور گفت: برای حل معضل بیکاری نیاز به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است تا فرصت‌های شغلی جدید ایجاد شود و دولت نیز با تمام توان خود از این موضوع حمایت می کند.

  وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر بیش از ۷۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد شده است، تصریح کرد: در استان سیستان و بلوچستان نیز خوشبختانه در پروژه‌های زیر ساختی که در حال اجرا است تعدادی از جوانان مشغول شدند.

  نهاوندیان تاکید کرد: برای اینکه اشتغال پایدار برای جوانان ایجاد شود راهی به جز اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در اقتصاد داخلی و بیرونی که همان اقتصاد مقاومتی است، وجود ندارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.