• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاست داخلی , سیاسی , علمی و فضایی » توان موشکی ایران دشمنان را سردرگم کرده است
  کد خبر : 2005297

  توان موشکی ایران دشمنان را سردرگم کرده است

  توان موشکی ایران دشمنان را سردرگم کرده استReviewed by Aryan♥ on Feb 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار نیزوا، حجت الاسلام والمسلمین سیدرمضان موسوی مقدم در اجتماع بزرگ رهپویان ولایت که به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد امام علی(ع) مهدیشهر برگزار شد، اظهار کرد:…

  توان موشکی ایران دشمنان را سردرگم کرده استReviewed by Aryan♥ on Feb 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار نیزوا، حجت الاسلام والمسلمین سیدرمضان موسوی مقدم در اجتماع بزرگ رهپویان ولایت که به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد امام علی(ع) مهدیشهر برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اهدافی که انقلاب اسلامی دنبال می کند کنار زدن چهره نفاق استکبار جهانی بود.

  وی تصریح کرد: همان روزهای نخست که انقلاب به پیروزی رسید، نبرد و ستیز با این مستکبرین که در راس آنها آمریکا و اسرائیل قرار دارند، شروع شد و همچنان ادامه دارد و هر چه بیشتر می گذرد دشمنی دشمنان بیشتر و به شیوه های مختلف نمود می یابد.

  قائم مقام صدا و سیمایکشور با بیان اینکه این دشمنی ها نشان می دهد که انقلاب در مسیر اهداف خود موفق بوده است، افزود: آمریکایی ها در روش های مبارزاتی خود با ایران راهبردی به نام قدرت هوشمند را طرح ریزی کردند که شیوه های مبارزاتی تغییر و شیوه نوینی را اتخاذ کردند.

  موسوی مقدم  اجبار، اکراه، استخدام و مجذوب سازی را ۴ عنصر دشمن برای به کار بردن شیوه قدرت هوشمند بیان کرد و ادامه داد: در عنصر اجبار آمریکا می خواهد به گونه ای با ایران مواجه شود که ایرانی ها تن به تقابل دهند و با آنها ارتباط برقرار کنند.

  وی محاصره سیاسی و منزوی کردن ایران در عرصه بین المللی را برنامه دشمن در قالب عنصر اکراه عنوان کرد و گفت: استفاده از افراد ضعیف النفس در ارکان نظام که رهبری معظم انقلاب از آن به عنوان نفوذ یاد کردند، موضوع دیگری است که آمریکا در عنصر استخدام دنبال می کند.

  قائم مقام صدا و سیمااذعان کرد: در عنصر مجذوب سازی، جنگ نرم را پیش آوردند و می خواهند به گونه ای ذهن ها و باورها را از مسیر اصلی انقلاب جدا و مجذوب غرب کنند.

  موسوی مقدم با بیان اینکه دشمنان برای دسترسی به اهداف و تحقق استراتژی هایش از راه نفوذ ۹ راهبرد را در نظر گرفته اند، اضافه کرد: اولین روش در حوزه معارف و مکتب دینی ما است که انواع دروغ و تحریف را علیه دین ما می سازند و در اعتقادات ما شبهه ایجاد می کنند.

  وی، روش سیاسی را دومین راهبرد دشمن دانست و اظهار کرد: در این روش یکی از مواردی که دنبال می کنند این است که در جامعه چند قطبی یا دو قطبی ایجاد کنند و پس از آن از آب گل آلود ماهی بگیرند.

  قائم مقام صدا و سیماعرصه اقتصادی را شیوه دیگر دشمن بیان کرد و ادامه داد: این ننگ بزرگ بر تارک استکبار جهانی و غربی ها خواهد ماند که به ادعای حقوق بشر ملتی را تحریم اقتصادی کنند تا به اهداف سیاسی خود برسند.

  موسوی مقدم عرصه فن آوری جدید و تکنولوژی، حوزه دفاعی، حوزه فرهنگی و اجتماعی را از دیگر راهبردهای دشمن علیه ایران برشمرد و افزود: امروز دشمن قدرت موشکی ما را فهمیده و به همین دلیل دارد سخت گیری می کند.

  وی تاکید کرد: امروز مهمترین مزین ما این است که توانمندی موشکی ما چنان دشمنان را سردرگم کرده که نمی دانند چگونه حرف بزنند و اگر روزی توانمندی موشکی و دفاعی ما به کار بیفتد آنگاه دشمن متوجه می شود در چه جایگاهی قرار داریم.

  قائم مقام صدا و سیما، حوزه جغرافیایی و امنیت را راهبرد دیگر دشمن عنوان کرد و گفت: در انبوه این نا امنی هایی که در منطقه به وجود آوردند بزرگترین مزیت ما این است که توانستیم امنیت را در کشورمان داشته باشیم و حتی امنیت بسیاری از کشورها را نیز داریم تامین می کنیم.

  موسوی مقدم با بیان اینکه دشمن همه ترفندها و شیوه ها را به کار گرفته ولی توانسته کاری از پیش ببرد، تصریح کرد: با وجود این همه توطئه ها و نیرنگ ها، نه تنها گردونه و چرخ اصلی انقلاب را نتوانستند متوقف کنند بلکه گردونه انقلاب با سرعت و قدرت بیشتر دارد پیش می رود.

  وی بر دشمن شناسی متناسب با اقتضای زمانی و استراتژی هایشان تاکید و خاطر نشان کرد: با شناخت دشمن بهتر می توانیم وظیفه خودمان را در مقابله با آنان انجام دهیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.