• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » ماجرای نیمروز “آقای دوربینی”/از جوانی در راهپیمایی‌ام
  کد خبر : 2005198

  ماجرای نیمروز “آقای دوربینی”/از جوانی در راهپیمایی‌ام

  به گزارش ایران ویج؛ هر لحظه به شور و هیجان راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال افزوده می شود اما زمانی همه چیز پرشور تر رقم می خورد که آقای دوربینی، دوباره به دوربین ها رخ می دهد. وی که به ندرت از قاب دروبین ها جا می ماند امروز هم سرپا تصویر و ارادت، با…

  به گزارش ایران ویج؛ هر لحظه به شور و هیجان راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال افزوده می شود اما زمانی همه چیز پرشور تر رقم می خورد که آقای دوربینی، دوباره به دوربین ها رخ می دهد.

  وی که به ندرت از قاب دروبین ها جا می ماند امروز هم سرپا تصویر و ارادت، با پرچم ایران در دست ،در راهپیمایی۲۲ بهمن شرکت می کند.

  ۴۱

  اما نکته جالب توجه این است که مردم پس از مشاهده آقای دوربینی، اصرار و تمایل به خویش انداز (سلفی) گرفتن با وی داشتند و اما وی انقدر سرش شلوغ دوربین ها بود که کم و بیش به دوربین موبایل های مردم دل می داد.

  این درحالی است که بالاخره چند نفر به سختی توانستند با وی چند عکس سلفی بگیرند تا وی کمی هم در دوربین شهروند خبرنگاران مشاهده شود.

  اما در ادامه آقای دوربینی به ما گفت: از جوانی ام در راهپیمایی شرکت می کنم و هربار غربی ها گزینه‌های خود علیه ایران را بیشتر می کنند ؛ حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشورتر از پرشور می شود .

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.