• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » روحانی: آرمان‌های انقلاب زنده باقی خواهد ماند/ انقلاب با کج‌اندیشی سازگار نیست
  کد خبر : 2005099

  روحانی: آرمان‌های انقلاب زنده باقی خواهد ماند/ انقلاب با کج‌اندیشی سازگار نیست

  رئیس‌جمهور گفت: دغدغه ما همان دغدغه‌های سی‌و‌هشت سال پیش است. دغدغه ما پیشرف معنویت عدالت و آزادی است. ذغدغه حاکمیت ملی است و در یک کلمه تحقق کامل جمهوریت و اسلامیت است. به گزارش ایران ویج، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و در میدان آزادی تهران ضمن گرامیداشت سی‌و‌هشتمین سالگرد…

  ۲

  رئیس‌جمهور گفت: دغدغه ما همان دغدغه‌های سی‌و‌هشت سال پیش است. دغدغه ما پیشرف معنویت عدالت و آزادی است. ذغدغه حاکمیت ملی است و در یک کلمه تحقق کامل جمهوریت و اسلامیت است.

  به گزارش ایران ویج، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و در میدان آزادی تهران ضمن گرامیداشت سی‌و‌هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دغدغه ما همان دغدغه‌های سی‌و‌هشت سال پیش است. دغدغه ما پیشرفت، معنویت، عدالت و آزادی است. ذغدغه حاکمیت ملی است و در یک کلمه تحقق کامل جمهوریت و اسلامیت است.

  وی گفت: ملت بزرگ ایران انقلاب اسلامی نقطه عطف مهم تاریخ کشورمان است. تاریخ کشور استبداد زده، استعمار زده، انقلاب ۵۷ کشور ایران را از وابستگی به بیگانگان و امریکا آزاد کرد و سرنوشت ملت در اختیار ملت قرار گرفت.

  روحانی در ادامه تصریح کرد: کدام انقلاب را سراغ دارید که دو ماه از پیروزی انقلاب نگذشته باشد مردم برای یک رفراندوم مهم به پای صندوق آرا دعوت شده باشد. ۴۷ روز بعد از پیروزی انقلاب به فرمان امام در صف‌های طولانی پای صندوق آرا رفتند و به جمهوری اسلامی ایران رای دادند. شما کدام انقلابی را سراغ دارید که در یک سالگی‌اش در کمتر از یک‌سالگی‌اش بعد از ۱۰ ماه صاحب قانون اساسی شده باشد.

  وی با بیان اینکه، “همه آنهایی که اسلام را دین عدالت، دین آزادی و دفاع از حق و دین انصاف می‌دانند فرزندان این انقلاب بزرگ هستند”، گفت: انقلاب ما تنها در حافظه تاریخی ملت ما نیست انقلاب ما در سراسر زندگی ما در فرهنگ در سیاست در اقتصاد و همه جای زندگی فردی و جمعی‌ ما حضور دارد.

  روحانی گفت: آرمان‌ها و اندیشه‌های انقلاب زنده است و زنده باقی می‌ماند؛ من به عنوان فردی که به عنوان یک سرباز از سال ۴۱ در همه صحنه‌ها در کنار سرداران این انقلاب و معمار بزرگ انقلاب بودم، به صراحت می‌گویم، بینش و منش وروش انقلابی، روشی برای جذب بیشتر اذهان و افراد به سمت انقلاب است. انقلابی با کج اندیشی سازگار نیست. انقلاب یک دریاچه نیست. انقلاب رود خروشان جاری است که نسل‌های امروز و فردا به این رود خروشان می‌پیوندند.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.