• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » عذرخواهی می کنم، بضاعت ما محدود است/ باید هزینه های تولید را کاهش دهیم
  کد خبر : 2004984

  عذرخواهی می کنم، بضاعت ما محدود است/ باید هزینه های تولید را کاهش دهیم

  عذرخواهی می کنم، بضاعت ما محدود است/ باید هزینه های تولید را کاهش دهیمReviewed by on Feb 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، محمود حجتی در مراسم افتتاح کشتارگاه صنعتی مرغ در میاندوآب با بیان اینکه حسینی کارآٰفرین نمونه کشوری شعار از مزرعه…

  عذرخواهی می کنم، بضاعت ما محدود است/ باید هزینه های تولید را کاهش دهیمReviewed by on Feb 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، محمود حجتی در مراسم افتتاح کشتارگاه صنعتی مرغ در میاندوآب با بیان اینکه حسینی کارآٰفرین نمونه کشوری شعار از مزرعه تا سفره را در دستور کار خود قرار داده است، اظهار کرد: عملی کردن این شعار سبب پایداری تولید در کشور می شود.

  وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به مشکلاتی که مرغداران بیان می کنند، افزود: بخشی از مشکلات ناشی از این است که نتوانسته ایم در زنجیره غذایی حضور  پیدا کنیم.

  حجتی با تاکید بر تولید انبوه و نقش آن در پایداری تولید، گفت: پایداری تولید در تولید انبوه، در تولیدی اقتصادی و در تولیدی که باید بر اساس درخواست متقاضی باشد، است و ما تولید می کنیم برای متقاضی و آنها آنطور که می خواهند و مختار هستند در هر بازاری نیاز خود را تامین کند.

  وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه باید در چنین بازارهای رقابتی حضور پیدا کنیم، تصریح کرد: برای این کار راهی نداریم جز زنجیره تولید و بنده هم عذر خواهی می کنم آنطور که دلمان می خواهد و کم و بیش هم مشکلات شما را می دانیم ولی بضاعت ما محدود است و نمی توانیم آن طور که فکر می کنیم و لازم است در خدمت شما باشیم.

  وی با بیان اینکه روزی که دولت تشکیل شد قیمت سویا یک هزار و ۸۰۰ تا یک هزار و ۷۰۰ بود و ذرت نیز یک هزار و ۲۰۰ تومان بود، گفت: امروز قیمت این نهاده ها پایین آمده و ارزان تر در خدمت شما قرار می گیرد.

  حجتی با بیان اینکه سعی کرده ایم محصول را در جایی که اضافه عرضه است و قیمت ها وحشتناک افت می کند، جمع کنیم، اظهار کرد: امروز که در اینجا هستم شما می توانید محصولات خود را به قیمت مناسب عرضه کنید.

  وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر کاهش هزینه تولید، افزود: باید با کمک شما هزینه تولید را کاهش دهیم تا بتوانیم رقابت کرده و بیش از نیاز خود را تولید کرده و تقاضای کشور را پاسخ داده و با کمک زنجیره های تولید، در بازارهای جهانی عرضه کنیم.

   وی اساس کار کشاورزی را حذف واسطه ها عنوان کرد و گفت: ایجاد زنجیره های تولید و افزایش بهره وری به ویژه در محصولات زراعی و باغی که ظرفیت نهفته ای را دارد در این امر موثر است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.