• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دادگاه تجدیدنظر آمریکا با تعلیق ممنوعیت مهاجرتی«ترامپ» موافقت کرد
  کد خبر : 2004944

  دادگاه تجدیدنظر آمریکا با تعلیق ممنوعیت مهاجرتی«ترامپ» موافقت کرد

  دادگاه تجدیدنظر آمریکا با تعلیق ممنوعیت مهاجرتی«ترامپ» موافقت کردReviewed by on Feb 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رویترز،‌ قضات دادگاه تجدیدنظر حوزه نهم آمریکا روز پنج شنبه به اتفاق آراء حکم «تعلیق موقت» صادره از سوی یک قاضی فدرال علیه ممنوعیت مهاجرتی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا…

  دادگاه تجدیدنظر آمریکا با تعلیق ممنوعیت مهاجرتی«ترامپ» موافقت کردReviewed by on Feb 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رویترز،‌ قضات دادگاه تجدیدنظر حوزه نهم آمریکا روز پنج شنبه به اتفاق آراء حکم «تعلیق موقت» صادره از سوی یک قاضی فدرال علیه ممنوعیت مهاجرتی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا را تأیید کردند.

  به موجب حکم قاضی «جیمز روبارت»- قاضی فدرال در ایالت واشنگتن- اجرای بسیاری از بخشهای مهم این دستور اجرایی به حالت تعلیق درآمده است.

  این حکم دادگاه تجدیدنظر آمریکا در پی طرح شکایاتی از سوی ایالات واشنگتن و مینه سوتا علیه ممنوعیت مهاجرتی ترامپ صادر شده است. حال این احتمال وجود دارد که دیوان عالی آمریکا مرجع نهایی برای تعیین سرنوشت این دستور اجرایی باشد. 

  لازم به ذکر است که در حال حاضر حدود ۲۰ دعوی حقوقی علیه این ممنوعیت مهاجرتی در دادگاههای سراسر آمریکا اقامه شده اند.

  گفتنی است که ممنوعیت مهاجرتی «دونالد ترامپ» شامل ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور مسلمان (ایران، سوریه،‌ عراق، لیبی، یمن، سودان و سومالی) به خاک آمریکا به مدت ۹۰ روز؛‌ توقف روند پذیرش پناهجویان در آمریکا برای یک بازه زمانی ۱۲۰ روزه به همراه توقف نامحدود فرآیند پذیرش پناهجویان سوری می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.