• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مدیریت جهادی در کرمان جایگزین مدیریت سیاسی شده است
  کد خبر : 2004853

  مدیریت جهادی در کرمان جایگزین مدیریت سیاسی شده است

  مدیریت جهادی در کرمان جایگزین مدیریت سیاسی شده استReviewed by on Feb 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی پنجشنبه شب در  جلسه مشترک شورای اداری و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در سالن مرتضویی استانداری کرمان اظهار داشت: باور ما این است با…

  مدیریت جهادی در کرمان جایگزین مدیریت سیاسی شده استReviewed by on Feb 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی پنجشنبه شب در  جلسه مشترک شورای اداری و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در سالن مرتضویی استانداری کرمان اظهار داشت: باور ما این است با وحدت سیاسی  می توان زمینه گسترش، پیشرفت و توسعه در استان کرمان را فراهم کرد و در این زمینه شعار ولایت و توسعه به عنوان محور توسعه استان قرار گرفته است.

  وی افزود: مردم استان کرمان ولایتمدار هستند و ولایت مختص یک گروه خاصی نیست و حتی زرتشتیان نجیب استان کرمان پیرو ولایت و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و توسعه و پیشرفت جزء ذات انقلاب اسلامی ایران است.

  رزم حسینی با اشاره به اینکه خوشبختانه این شعار در استان به خوبی زمینه همدلی و هم زبانی را فراهم کرده است، گفت: فضایی همدلی با محوریت در کرمان آیت الله جعفری به وجود آمده است.

  استاندار کرمان بیان داشت: همه باورشان این است که در سایه وحدت و همدلی می توانیم توسعه اقتصادی داشته باشیم.

  وی تصریح کرد: مدل توسعه مثلث اقتصادی می گوید همه ارکان باید یک جا تجمیع شوند و برای توسعه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی راس مثلث توسعه اقتصادی هستند و این مدل  توسعه اقتصادی نگاه سیاسی ندارد.

  رزم حسینی افزود: ما اقتصاد مقاومتی را اقتصاد مردمی می دانیم و مقام معظم رهبری فرمودند «اقتصاد مقاومتی اقتصاد دولتی نیست» و این مدل را ما از ۲.۵ سال پیش در شهرستان قلعه گنج شروع کرده ایم و به بقیه استان ترویج داداه ایم.   

  استاندار کرمان عنوان کرد: مدیریت جهادی جایگزین مدیریت سیاسی در استان کرمان شده است که اقدامی بزرگ به شمار می آید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.