• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۲۰۸ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی ساخته شد
  کد خبر : 2004656

  ۲۰۸ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی ساخته شد

  ۲۰۸ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی ساخته شدReviewed by on Feb 9Rating: عباس اهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۸ واحد مسکن برای مددجویان ساخته‌شده است، اظهار کرد: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی ۲۵ میلیارد و ۶۲۷ میلیون ریال هزینه شده است. اهرابی تصریح کرد:…

  ۲۰۸ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی ساخته شدReviewed by on Feb 9Rating:

  عباس اهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۸ واحد مسکن برای مددجویان ساخته‌شده است، اظهار کرد: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی ۲۵ میلیارد و ۶۲۷ میلیون ریال هزینه شده است.

  اهرابی تصریح کرد: از این تعداد واحد مسکونی ۱۰۶ واحد طی امسال با ۲۴ میلیارد و ۸۹۷ میلیون ریال آماده و تحویل مددجویان شده است.

  وی افزود: همچنین ۴۹ واحد مسکونی شهری بااعتباری بالغ‌بر ۴۲۹ میلیون ریال و ۵۳ واحد مسکونی روستایی با ۳۰۱ میلیون ریال که به‌صورت نیمه‌تمام باقی‌مانده بود با مساعدت این نهاد آماده و به مددجویان تحویل داده شد.

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اظهار کرد: همچنین از ابتدای امسال تاکنون ۷۳۰ واحد مسکونی روستایی و شهری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد با ۱۰ میلیارد و ۱۲۳ میلیون ریال اعتبار تعمیر و بهسازی شده است.

  اهرابی افزود: در حال حاضر ۱۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد بااعتباری بالغ‌بر ۱۲ میلیارد و ۳۲۸ میلیون ریال در حال ساخت است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.