• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » ایران در حوزه دفاعی کاملاً غنی و بی‌نیاز ‌است/در حوزه دریایی قادر به صادرات هستیم
  کد خبر : 2004553

  ایران در حوزه دفاعی کاملاً غنی و بی‌نیاز ‌است/در حوزه دریایی قادر به صادرات هستیم

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ‌با بیان اینکه ایران در حوزه دفاعی کاملاً غنی و بی‌نیاز به سایر کشورهاست، گفت: ‌ایران در حوزه هوافضا در جمع سه کشور برتر این علم است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سردار پاسدار حسین دهقان پیش از ظهر امروز در افتتاح پروژه‌های عمرانی ‌بخش سنگر شهرستان رشت…

  ۱

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ‌با بیان اینکه ایران در حوزه دفاعی کاملاً غنی و بی‌نیاز به سایر کشورهاست، گفت: ‌ایران در حوزه هوافضا در جمع سه کشور برتر این علم است.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سردار پاسدار حسین دهقان پیش از ظهر امروز در افتتاح پروژه‌های عمرانی ‌بخش سنگر شهرستان رشت اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی برای کارگزاران و دولتمردان است تا پروژه‌های موثری را افتتاح کنند.

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه انقلاب اسلامی را می‌توان در دو وجه مادی و معنوی بررسی کرد، گفت: در وجه مادی می‌توان از پروژه‌های زیرساختی و عمرانی نام برد.

  سردار دهقان با اشاره به اینکه عمر زیادی از انقلاب اسلامی نمی‌گذرد تصریح کرد: با عزم و جزمی که در نیروهای انقلابی کشور وجود دارد در همین مدت کوتاه شاهد ساختن کشوری آباد بوده‌ایم.

  وی خاطرنشان کرد: کشور ایران در حوزه دفاعی کاملاً غنی و بی نیاز به سایر کشورها است و این بی‌نیازی حاصل همت و تلاش مسئولان و مردم انقلابی و رهبر معظم انقلاب است.

  وزیر دفاع با بیان اینکه ایران در حوزه هوافضا در جمع سه کشور برتر این علم است تصریح کرد: در حوزه دریایی آنقدر غنی شده‌ایم که علم و خدمات فنی و مهندسی خود را به کشورهایی که نیازمند علوم دریایی هستند صادر می‌کنیم.

  سردار دهقان با اشاره به بعد معنوی انقلاب اسلامی گفت: استقلال و استقلال طلبی در تمام جوارح ملت ایران ریشه کرده و هیچگونه زورگویی و تصمیم‌گیری علیه ایران از سوی بیگانگان را نمی‌پذیرد و در برابر زورگویی نفوذ‌ناپذیر است.

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با توجه به سلطه‌گری کشورهای سلطه‌گر، تحریم‌ها و تهاجم‌های فرهنگی فراوان دشمنان عنوان کرد: کشور ایران خود تولیدکننده و مصرف کننده تولیدات خود است.

  سردار دهقان با اشاره به نقش و جایگاه ایران اسلامی در جهان گفت: ایران تنها کشوری است که از نظر سیاست اسلامی در جهان مستقل است.

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: فضای کشور یک فضای اسلامی، انسانی و همراه با رشد و تکامل است که با رهبری مقام معظم رهبری به سمت هدایت و رشد اسلامی گام بر می‌دارد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.