• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » استعفای سرپرست میراث فرهنگی باغملک و سکوت آقای مدیر کل!
  کد خبر : 2004544

  استعفای سرپرست میراث فرهنگی باغملک و سکوت آقای مدیر کل!

  استعفای سرپرست میراث فرهنگی باغملک و سکوت آقای مدیر کل!Reviewed by on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از باغملک نیوز:سازمان میراث فرهنگی شهرستان باغملک بعد از استعفای مدیر خود و نداشتن سرپرست همچنان بدون مدیر و سرپرست، اداره می شود. شیری پور سرپرست  مستعفی…

  استعفای سرپرست میراث فرهنگی باغملک و سکوت آقای مدیر کل!Reviewed by on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از باغملک نیوز:سازمان میراث فرهنگی شهرستان باغملک بعد از استعفای مدیر خود و نداشتن سرپرست همچنان بدون مدیر و سرپرست، اداره می شود.

  شیری پور سرپرست  مستعفی سازمان میراث فرهنگی باغملک در این خصوص در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تقریبا دو هفته است که از این سمت استعفا دادم به دلیل مسائل مادی و بی توجهی استان دیگر تمایلی به ادامه کار نداشتم ، اداره کل حتی برای بنزین ، آب و برق  هم به ما اعتبار نمی داد و از جیب خود هزینه می کردیم .

  وی با بیان اینکه اداره کل برای شهرستان کاری انجام نداد گفت: زیاد مکاتبه و نقد کردیم ولی یک دست جواب نمی دهد ، در شهرستان باید همه مدیران باهم مطالبات عمیقی داشته باشیم تا استان به شهرستان اهمیت دهد .

  شیری پور با اشاره به اینکه کاربزرگی که در خور مردم باشد انجام نشد افزود:۱۲۰۰ متر زمین از شهرداری برای بازارچه صنایع دستی گرفتیم ولی اداره کل حتی حاضر نشد یک  بار برای دیدن آن به شهرستان بیاید ، شهردار حاضر شد ساختمان موجود در پارک تلاش را به میراث فرهنگی با هزینه حداقلی دهد ولی استان همکاری نکرد.

  وی بیان کرد: برای نگهداری سنگ آسیاب منجنیق شهرداری حاضر به همکاری شد ولی میراث فرهنگی مخالفت می کند ، آثار باستانی سرای ارغوانی ، بنای قلعه تل با تعامل مردم تا کنون حفظ شده ولی اداره کل میراث باغملک را فراموش کرده است .

  وی ضمن تاکید بر اینکه باغملک  قطب گردشگری استان است عنوان کرد : پروژه ای در حوزه میراث فرهنگی که در شان مردم باشد صورت نگرفت با وجود پیگیری های فراوان اداره کل میراث فرهنگی هیچ قدمی برنداشت و با توجه وجود ظرفیت های گردشگری ، صنایع دستی ، فضاهای تفریحی و آثار باستانی شهرستان اعتباری به این حوزه تخصیص نمی دادند .

  سرپرست مستعفی میراث فرهنگی باغملک با اشاره به سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی به خوزستان گفت : در سفر اخیر دکتر احمدی پور با وی صحبت کردم و از عدم توجه اداره کل استان به ظرفیت های شهرستان گلایه کردم و حتی به استاندار هم اعلام کردم که باغملک را فراموش کرده اند.

  شیری پور بیان کرد : درحوزه گردشگری ما گردشکری چهار را فصل داریم هیچ خدماتی در شان مردم نداریم من به طور مکرر پیگیری می کردم ولی جواب نمی دادند حتی مکاتبات ادارات را پاسخ نمی دهند.

  وی در پایان عنوان کرد : با وجود اینکه تقریبا دو هفته است که استعفای خود را اعلام کردم ولی اصلا به فکر نیستند که وضعیت شهرستان را پیگیری کنند و هیچ تصمیمی نگرفتند.

  باغملک ، شهرستانی با داشتن مزیت‌های فراوان در حوزه گردشگری همیشه آوازه استانی و حتی کشوری داشته است، اما در این برهه زمانی با بی مهری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان روبرو شده است.

  جالب‌ اینکه مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان در این برهه زمانی سکوت اختیار کرده و میز مدیریت این اداره با توجه به  اینکه تا ایام نوروز و رونق بیش از پیش گردشگری تنها یک ماه مانده بدون مدیر اداره می‌شود .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.