• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » روایت نماینده شیراز از برخورد عجیب بانک با کشاورز بدهکار!
  کد خبر : 2004528

  روایت نماینده شیراز از برخورد عجیب بانک با کشاورز بدهکار!

  روایت نماینده شیراز از برخورد عجیب بانک با کشاورز بدهکار!Reviewed by on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، علی اکبری صبح امروز در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی در استانداری این شهر اظهار داشت: امروز سه تنش بزرگ کشور را تهدید می‌کند که باید برای آن فکر جدی کرد….

  روایت نماینده شیراز از برخورد عجیب بانک با کشاورز بدهکار!Reviewed by on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، علی اکبری صبح امروز در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی در استانداری این شهر اظهار داشت: امروز سه تنش بزرگ کشور را تهدید می‌کند که باید برای آن فکر جدی کرد.

  وی افزود: نخستین تنشی که امروز در کشور با آن مواجه هستیم بیکاری گسترده بوده که این بیکاری در حال حاضر از قشر تحصیل‌کرده به روستاها نیز سرریز کرده است.

  اکبری در تشریح دومین تنش کشور خاطرنشان کرد: کمبود آب دومین تنش کشور است که مخاطرات بسیاری را ایجاد کرده و درگیری‌ها بین مناطق بر سر آب در حال افزایش بوده، درحالی‌که پیش‌ازاین شاید در برخی روستاها ما این درگیری‌ها را می‌دیدیم.

  نماینده شیراز ادامه داد: تنش سوم مربوط به بانک‌ها است و مردم به‌ویژه کشاورزانی که به بانک مقروض هستند، امروز به دلیل تهدید بانک‌ها برای وصول مطالبات به‌شدت در تنگنا هستند.

  وی با اشاره به بازدید خود از یکی از روستاهای افراد شیراز، افزود: چندی پیش به یکی از روستاها رفته بودم که در بازدید از آن منطقه و در دیداری که با اهالی آن روستا داشتم، متوجه شدم که یکی از بانک‌ها به خاطر یک بدهی ۴ میلیونی، پیکان قراضه یکی از کشاورزان را با خود برده است! که به نظر می‌رسد برای این فشارها و تنگناهایی که بر دوش مردم است، باید فکری جدی کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.