• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » اجازه ندهیم فشارهای سیاسی استعدادهای ورزشی را کور کند/بیشترین فشار بر ورزش از حوزه سیاست است
  کد خبر : 2004496

  اجازه ندهیم فشارهای سیاسی استعدادهای ورزشی را کور کند/بیشترین فشار بر ورزش از حوزه سیاست است

  اجازه ندهیم فشارهای سیاسی استعدادهای ورزشی را کور کند/بیشترین فشار بر ورزش از حوزه سیاست استReviewed by on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج صبح امروز نشست کارکنان، سازمان‌های مردم نهاد و هیات‌های ورزشی با نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در…

  اجازه ندهیم فشارهای سیاسی استعدادهای ورزشی را کور کند/بیشترین فشار بر ورزش از حوزه سیاست استReviewed by on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج صبح امروز نشست کارکنان، سازمان‌های مردم نهاد و هیات‌های ورزشی با نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

  آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در این دیدار با تبریک دهه فجر، اظهار کرد: دو موضوع قدرت و اقتدار با هم فرق دارند.

  نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، قدرت را توان و اقتدار را ظرفیت استفاده از قدرت بیان کرد و افزود: جامعه‌ای که توان دارد اما ظرفیت استفاده از این قدرت را ندارد، جامعه مقتدری نیست.

  وی با تاکید بر اینکه جامعه اسلامی باید هم توان داشته باشد و هم توانمند باشد، یادآور شد: باید توجه داشت توانمند بودن با توان داشتن متفاوت است.

  نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به موثر بودن آرمان‌های اصیل بر توانمندی گفت: اگر آرمان‌های اصیل بر جامعه حاکم باشد قدرت‌های جامعه آن را توانمند می‌کند و در غیر این صورت جامعه توانمند نخواهد شد.

  ملک‌حسینی با بیان اینکه اسلام دینی است که عقل انسان را بر توان و ظرفیت‌های وی حاکم می‌کند، افزود: هر جا عقل و عقلانیت در پرتو دین رشد کند و بر توانمندی‌ها حاکم شد موفقیت حاصل خواهد شد.

  نماینده مردم کهگیلیه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با عنوان اینکه ورزش قدرت می‌آورد، گفت: اما زمانی این قدرت به اقتدار منجر می‌شود که توسط عقل اعمال و مهار شود.

  وی با اشاره به وجود تفاوت میان پهلوانی و قهرمانی گفت: قهرمانی میل به قدرت است در حالی که پهلوانی میل به اقتدار داشتن است.

  آیت‌الله ملک‌حسینی با تاکید بر فراهم کردن زمینه برای ورود نوجوانان و جوانان به ورزش، یادآور شد: استان ظرفیت‌های بالایی دارد که نیاز است شناسایی، سنجیده و به شکوفایی برسند.

  وی بیشترین فشاری که به ورزشکاران وارد می‌شود را فشار سیاسی عنوان کرد و بیان کرد: مسوولان ورزشی باید بدون توجه به مسائل سیاسی ظرفیت‌ها را برای توسعه ورزش فراهم کند.

  نمایده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان با تاکید بر توجه و ایجاد ظرفیت‌های ورزشی در نقاط دور و بدون ظرفیت، خاطرنشان کرد: بسیاری از قهرمانان و ورزشکاران برتر از نقاط محروم و کور ظهور پیدا  کردند.

  آیت‌الله ملک‌حسینی با بیان اینکه باید تلاش کرد تا ورزشکاران در عرصه مدال‌آوری بدرخشند، گفت: اجازه ندهید مسائل سیاسی و منطقه‌ای وارد جامعه ورزش شود.

  وی بر نظارت‌های مستمر و مدیریت مطلوب در حوزه ورزش تاکید کرد و بیان داشت: باید توجه و خدمات رسانی به کسانی که قهرمان بوده و ظرفیت مدال آوری دارند، به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
   
  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، توسعه ورزش همگانی را از دیگر موارد مورد توجه عنوان کرد و بیان کرد: با توجه به اینکه موازنه معکوس میان توسعه ورزش‌های همگانی و آسیبها برقرار است هر چه ورزش‌های همگانی بیشتر در جامعه توسعه یابد نشاط، شادابی و سلامتی بیشتر در جامعه  توسعه  پیدا خواهد کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.