• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مسؤولی که به توان داخلی اعتقاد ندارد از مسؤولیت خود کناره‎گیری کند/ پیام خائنانه تحریم‎‎ ایران پیشنهاد برخی داخلی‎ها به دشمن بود
  کد خبر : 2004483

  مسؤولی که به توان داخلی اعتقاد ندارد از مسؤولیت خود کناره‎گیری کند/ پیام خائنانه تحریم‎‎ ایران پیشنهاد برخی داخلی‎ها به دشمن بود

  مسؤولی که به توان داخلی اعتقاد ندارد از مسؤولیت خود کناره‎گیری کند/ پیام خائنانه تحریم‎‎ ایران پیشنهاد برخی داخلی‎ها به دشمن بودReviewed by on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‎الاسلام سیدعلی طاهری صبح امروز در بیست‎وسومین یادواره سرداران و ۲۶ شهید والامقام محله «ولاغوز» شهرستان کردکوی، با…

  مسؤولی که به توان داخلی اعتقاد ندارد از مسؤولیت خود کناره‎گیری کند/ پیام خائنانه تحریم‎‎ ایران پیشنهاد برخی داخلی‎ها به دشمن بودReviewed by on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‎الاسلام سیدعلی طاهری صبح امروز در بیست‎وسومین یادواره سرداران و ۲۶ شهید والامقام محله «ولاغوز» شهرستان کردکوی، با بیان اینکه شهدا نظاره‎گر اعمال ما هستند تا عملکرد ما را بعد از شهادت خود بسنجند، اظهار کرد: بر اساس آیات قرآن کریم هر کسی که در دفاع از دین اسلام کوتاهی کند خداوند او را برکنار و فرد دیگری را جایگزین می‎کند، از این رو کسانی که امروز با دشمنان ایران دست داده و لبخند می‎زنند بر اساس آیه قرآن کریم روزی کنار گذاشته می‎شوند.

   

  * اعتماد به توانمندی جوانان ایرانی راه برون‎رفت از مشکلات است/بزرگ جلوه دادن مشکلات کشور خطر بزرگ دشمن است

  وی راه حل مشکلات کشور را اعتماد به توانمندی جوانان ایرانی دانست و افزود: رسیدن به قله‎های علمی در زمینه‎های مختلف به واسطه تلاش جوانان ایرانی بود، این در حالی است که برخی در کشور اوج عرضه ایرانی‎ها را در درست کردن آبگوشت می‎دانند.

  مسؤول تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان با بیان اینکه مسؤولی که هیچ اعتقادی به توان داخلی ندارد از مسؤولیت خود کناره‎گیری کند تا فردی که به توانمندی جوانان این مرزوبوم اعتماد دارد عهده‎دار آن مسؤولیت باشد، ابراز کرد: در حالی  که بعد از اعمال تحریم به فناوری کشتی‎سازی رسیدیم حال امروز ساخت کشتی را به یک کشور خارجی سپرده‎اند.

  طاهری با بیان هیچ یک از خادمان ملت مدعی عدم وجود مشکل در کشور نیست، گفت: امروز تمام تلاش دشمنان نظام اسلامی بزرگ جلوه دادن مشکلات کشور است تا دستاوردهای انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدا برای مردم کمرنگ جلوه کند که این یک خطر بزرگ است.

  وی با اشاره به دستاوردهای خون شهدا، تشریح کرد: نخستین دستاورد شهدا حاکمیت دین در کشور و نابودی رژیم منحوس پهلوی بود.

  مسؤول تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان با بیان اینکه محمدرضا پهلوی تنها در ظاهر حاکم کشور بود اما در حقیقت حاکمیت کشور با بیگانگان بود، ابراز کرد: ثمره پیروزی انقلاب اسلامی که به برکت خون شهدا و زحمات امام راحل به وقوع پیوست و حاکمیت دین و جمهوری اسلامی را رقم زد.

  طاهری با بیان اینکه بر اساس قانون اساسی باید قرآن و نظر معصومین (ع) در کشور حاکم باشد، یکی از برکات خون شهدا را قانون اساسی دانست و بیان کرد: در دنیا قانون اساسی دیگری که از قانون اساسی ایران به قرآن کریم و اهل بیت (ع) نزدیک‎تر باشد، پیدا نمی‎شود.

  وی با بیان اینکه در دوران پهلوی در مقابل بیگانگان جز ذلت، عزتی وجود نداشت، تصریح کرد: از دیگر دستاوردهای شهدا و انقلاب اسلامی عزت ایران است که دستگیری سربازان آمریکایی در خلیج فارس نمونه‎ای از عزت امروز ایران است.

  مسؤول تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی نه تنها جوانان کشور بلکه شاه نیز در مقابل بیگانگان ذلیل بود، متذکر شد: اقتدار و عزت امروز ایران از برکات خون شهداست.

  طاهری با بیان اینکه استقلال از دیگر برکات خون شهداست، گفت: با اینکه قبل از انقلاب اسلامی در بسیاری از زمینه‎ها وابسته بودیم و توان تولید محصولات ساده را نداشتیم اما امروز در بخش‎های مختلف از جمله نظامی و دفاعی به نقطه‎ای رسیدیم که علاوه‎بر تأمین امنیت خودمان امنیت سایر کشورهای همسایه را هم تأمین می‎کنیم، اگرچه حضورمان در سوریه، عراق و امثال آن امنیت ایران را در پی دارد.

  وی افزود: شهدا به دنیا ثابت کردند می‎توان در کنار نماز، قرآن کریم و مناجات ماهواره هم به فضا فرستاد.

   

  *مردم بدانند اعتماد برخی به آمریکا بی‎جهت است/ خطوط قرمز رهبری در برخی نقاط برجام رعایت نشد

  مسؤول تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان با بیان اینکه ایران جزو ۶ کشور برتر جهان در صنعت هسته‎ای است، خاطرنشان کرد: متأسفانه با اجرای برجام بسیار ضعیف شدیم که این اتفاق برای برخی که اعتماد بسیاری به آمریکا دارند امتحانی است تا بدانند با اعتماد به آمریکا ضرر می‎کنند و مردم بدانند این اعتمادها بی‎جهت است.

  طاهری با بیان اینکه دشمنان با ترور دانشمندان هسته‎ای می‎خواستند فکر از ایرانی گرفته شود، تصریح کرد: دشمنان وقتی با شهادت دانشمندان هسته‎ای به نتیجه نرسیدند برجام را به وجود آوردند تا غنی‎سازی ۲۰ درصد را به غنی‎سازی زیر ۳.۵ درصد برسانند.

  وی با بیان اینکه خطوط قرمز مقام معظم رهبری در برخی نقاط برجام رعایت نشد، افزود: انتظار داریم در بحث هسته‎ای سریع‎تر به حالت گذشته برگردیم و طوری نباشد که دشمنان ما را به عقب‎ماندگی وادار کنند.

  مسؤول تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان با بیان اینکه در صورت عدم دستیابی به انرژی هسته‎ای باید دستان نیاز را به سوی غربی‎ها دراز کنیم، اذعان کرد: در این شرایط مجدداً زیر سلطه غربی‎ها خواهیم رفت.

  طاهری با بیان اینکه امروز ایران برای سایر کشورها الگو شده است، گفت: دشمنان از استقلال ایران و الگو شدن برای سایر کشورها ناراحت هستند، از این رو برای مقابل با این مهم تحریم‎های فلج‎کننده را علیه ایران به راه انداختند.

  وی با بیان اینکه ایده تحریم‎های فلج‎کننده دشمن از داخل به دشمنان ندا داده شد، اظهار کرد: پیام خائنانه تحریم ایران از داخل کشور به دشمن منتقل شد تا اینکه در فتنه ۸۸ با یک دروغ جامعه را به هم ریخته و با فتنه هشت ماه آسایش را از ملت گرفتند.

  مسؤول تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان با بیان اینکه تحریم‎های فلج‎کننده دشمن بعد از حماسه ۹ دی شدت گرفت و توسط برخی داخلی‎ها به دشمن پیشنهاد شد، یادآور شد: مردم سختی‎ها را تحمل می‎کنند و پای پرچمی که شهدا آن را بلند کردند، می‎ایستند.

  طاهری با بیان اینکه هر کشور دیگری جز ایران نه طی جنگ هشت ساله بلکه طی ۶ ماه از هم می‎پاشید، تصریح کرد: کسانی که در این نظام مسؤولیت می‎گیرند بسیار باید حواس خود را جمع کنند تا براساس انتظار شهدا استقلال کشور از دست نرود و وابستگی به بیگانگان بیشتر نشود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.