• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فتنه ۸۸ آمریکایی بود/ایران بازیگر اصلی در معادلات سیاسی جهان
  کد خبر : 2004299

  فتنه ۸۸ آمریکایی بود/ایران بازیگر اصلی در معادلات سیاسی جهان

  فتنه ۸۸ آمریکایی بود/ایران بازیگر اصلی در معادلات سیاسی جهانReviewed by on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور شامگاه چهارشنبه در جشن بزرگ انقلاب در مسجد جامع ولیعصر (عج) خیرآباد ورامین با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و…

  فتنه ۸۸ آمریکایی بود/ایران بازیگر اصلی در معادلات سیاسی جهانReviewed by on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور شامگاه چهارشنبه در جشن بزرگ انقلاب در مسجد جامع ولیعصر (عج) خیرآباد ورامین با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: دشمن هیچگاه دست از دشمنی و تحریم خود بر نمی دارد.

  وی با اشاره به توطئه های دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، به فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: فتنه ۸۸ یک فتنه آمریکایی بود که از سوی قدرت های مستکبر حمایت می شد.

  در فتنه سال ۸۸ ظلم های متعددی به نظام اسلامی شد

  علیزاده با تأکید بر این نکته که در جریان فتنه سال ۸۸، ظلم های متعددی به کشور شد، ادامه داد: در جریان فتنه سال ۸۸، برخی خواص بی بصیرت به نظام اسلامی و مردم ظلم کردند.

  معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشوربا اشاره به این نکته که دشمنان انقلاب اسلامی بویژه آمریکا به دنبال تفرقه افکنی هستند، بیان داشت: داعش محصول آمریکا برای ایجاد تفرقه در میان مسلمانان است.

  دشمن با تحریم های فلج کننده به دنبال رسیدن به اهداف خود است

  وی با تأکید بر این نکته که ملت ایران تاکنون توطئه ها و نقشه های دشمن را ناکام گذاشته اند، بیان داشت:دشمنان انقلاب اسلامی تلاش کرده اند تا با وضع تحریم های سخت و فلج کننده، به اهداف خود برسند اما با هوشیاری و بصیرت مردم، راه به جایی نبردند.

  معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور با اشاره به این نکته که ملت ایران برای خلق یک حماسه دیگر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن آماده است، افزود: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و با حضور در صحنه به همه دشمنان نشان خواهد داد که پای انقلاب اسلامی ایستاده است.

  وی با تأکید بر این نکته که مشیت الهی پشت سر انقلاب اسلامی ایران قرار دارد، گفت: تا زمانی که مشیت خداوند متعال باشد، قدرت های مستکبر نمی توانند به اهداف خود برسند و عزت انقلاب اسلامی روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد.

  انقلاب اسلامی ایران به آزادی خواهان جهان هویت دوباره داد

  معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور تأکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با نقشه ها و توطئه های خود، ملت ایران را به سختی می اندازند اما نمی توانند پیروز این میدان شوند، چرا که خداوند می خواهد حق به پیروزی برسد.

  وی با اشاره به این نکته که انقلاب اسلامی ایران باید به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل شود، گفت:بدون تردید باید انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر مبانی و آموزه های الهی زمینه ساز انقلاب حضرت مهدی(عج) شود.

  علیزاده با اشاره به تأثیرگذاری اندیشه های امام راحل و آرمان های انقلاب اسلامی در جهان ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی ایران، بازیگر اصلی در معادلات سیاسی جهان محسوب می شود و این انقلاب به آزادی خواهان جهان، هویت دوباره ای داد.

  معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل، تمام معادلات سیاسی را برهم زد و ملت های آزادی خواه جهان را از سلطه دو قدرت شرق و غرب آزاد ساخت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.