• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اقتصادی , علمی و آموزشی » سه میلیون نفر ساعت آموزش های کاربردی در سال جاری انجام شد
  کد خبر : 2004168

  سه میلیون نفر ساعت آموزش های کاربردی در سال جاری انجام شد

  سه میلیون نفر ساعت آموزش های کاربردی در سال جاری انجام شدReviewed by Aryan on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رمضانعلی صادق زاده شامگاه چهار شنبه در جمع خبرنگاران افزود: با سیاست گذاری های انجام گرفته، این آموزش ها در حوزه آموزش های کاربردی تحقق یافته است. صادق زاده…

  سه میلیون نفر ساعت آموزش های کاربردی در سال جاری انجام شدReviewed by Aryan on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رمضانعلی صادق زاده شامگاه چهار شنبه در جمع خبرنگاران افزود: با سیاست گذاری های انجام گرفته، این آموزش ها در حوزه آموزش های کاربردی تحقق یافته است.

  صادق زاده تاکید کرد: یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ساعت از آموزش ها مربوط به ارتقاء مهارت  در واحد های صنعتی است.

  وی افزود: یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ساعت آموزش نیز در رابطه با بنگاه ها بوده است  که در آن مدیران و هیئت مدیره ها و… آموزش دیدند.

  صادق زاده با بیان اینکه فعالیت هایی در حوزه فناوری اطلاعات انجام  شده است، ابراز داشت: ساماندهی شرکت های فعال در تولید نرم افزار که صادرات نرم افزار نیز انجام می دادند از جمله این فعالیت ها است.

  معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور افزود: تاکنون ۳۲ شرکت نرم افزاری پروانه تولید نرم افزار دریافت کرده اند.

  وی با بیان اینکه جذب و تشویق  سرمایه گذار برای طرح ها و برنامه های دارای طرح توجیهی و ظرفیت فنی و اقتصادی لازم است عنوان کرد: باید زمینه ها و ظرفیت هایی   که دارای مزیت هستند با جذب سرمایه گذار به شکوفایی برسند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.