• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۲۷۰۰ شرکت دانش بنیان نوپا و علمی در کشور ثبت شده است
  کد خبر : 2004166

  ۲۷۰۰ شرکت دانش بنیان نوپا و علمی در کشور ثبت شده است

  ۲۷۰۰ شرکت دانش بنیان نوپا و علمی در کشور ثبت شده استReviewed by on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رمضانعلی صادق زاده شامگاه چهارشنبه در جلسه کارگروه پژوهش و فناوری کهگیلویه و بویراحمد افزود: در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد علم نباید متوقف و پارک شود….

  ۲۷۰۰ شرکت دانش بنیان نوپا و علمی در کشور ثبت شده استReviewed by on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رمضانعلی صادق زاده شامگاه چهارشنبه در جلسه کارگروه پژوهش و فناوری کهگیلویه و بویراحمد افزود: در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد علم نباید متوقف و پارک شود.

  صادق زاده تاکید کرد: تشکیل شرکت های دانش بنیان اتفاق خوبی است، اما اگر این شرکت ها به صورت کوچک حفظ شوند و تنها از معافیت ها و تسهیلات  استفاده کنند و نتوانند خود را به تولید صنعتی انبوه برسانند نفعی در رشد اقتصادی و صنعت نخواهند داشت.

  وی اضافه  کرد: باید در کشور شرکت های دانش بنیان صنعتی داشته باشیم.

  صادق زاده به اهمیت ارتباط و زنجیره تولید اشاره کرد و عنوان داشت: باید در زنجیره تولید از دانش بنیان نوپا به تولیدی و از تولیدی به دانش بنیان صنعتی ارتباط برقرار شود.

  وی تاکید کرد: اگر این ارتباط و زنجیره به درستی برقرار شود صنعتی که دارای یک محصول است مجبور خواهد شد برای حفظ حیات خود از اندیشه دانش بنیان نوپا و تولیدی  استفاده کند.

  معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر حلقه های ارتباط به درستی برقرار شود اشتغال مد نظر در چرخه اقتصادی به طور اتوماتیک ایجاد می شود و منفعت های فراوانی برای همه دارد.

  صادق زاده با اشاره به ثبت صنعت های دانش بنیان گفت: حدود ۲۸۰ صنعت دانش بنیان ثبت شده است.

  صادق زاده به محصولات دانش بنیان اشاره کرد و افزود: این محصولات به دلیل نوپایی و پیدا کردن جایگاه خود در بازار باید تقویت شوند که  کد هایی برای  محصولات در راستای  صادرات و واردات وجود دارد که تاکنون چند هزار محصول با این کد ثبت شده است و این کد ها با هدف رشد و توسعه به   محصولات دانش بنیان داده می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.