• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , اینترنت و ای تی » افتتاح نخستین شهرک فناوری استان اصفهان مهمترین دستاورد امسال است
  کد خبر : 2004160

  افتتاح نخستین شهرک فناوری استان اصفهان مهمترین دستاورد امسال است

  افتتاح نخستین شهرک فناوری استان اصفهان مهمترین دستاورد امسال استReviewed by Aryan♥ on Feb 9Rating: محمد جواد بگی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان همراه با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهار غرفه در این نمایشگاه به منظور نمایش دستاوردهای دولت در حوزه صنعت و تولید دایر کردند….

  افتتاح نخستین شهرک فناوری استان اصفهان مهمترین دستاورد امسال استReviewed by Aryan♥ on Feb 9Rating:

  محمد جواد بگی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان همراه با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهار غرفه در این نمایشگاه به منظور نمایش دستاوردهای دولت در حوزه صنعت و تولید دایر کردند.

  وی بیان داشت: لازم است کمیته ارزیابی در اصفهان تشکیل و عملکرد دستگاه های مختلف در حوزه ارائه دستاوردها مورد بررسی قرار گرفته و دستگاه های برگزیده معرفی و مورد تقدیر قرار گیرند.

  مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان ادامه داد: افتتاح اولین شهرک فناوری استان با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان بزرگترین دستاورد امسال است.

  وی گفت: افتتاح این شهرک فناوری می تواند بستر مناسبی را برای توسعه خدمات فناورانه و تبدیل ایده ها به تولید رقم بزند.

  بگی بیان داشت: حجم عظیمی از فعالیت‌های شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان در حمایت از شرکت های تولیدی و صنعتی شرکت های مستقر در شهرک های صنعتی و توسعه خدمات و امکانات زیرساخت های این شهرک ها است.

  وی ارائه و معرفی دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی به شهروندان و عموم مردم که از سرمایه های اصیل انقلاب هستند را ضروری خواند و گفت: خدمات و فعالیت‌های اثربخش دولت تدبیر و امید بر کسی پوشیده نیست و فعالیت‌ها و دستاوردهای سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی بخش کوچکی از این اقدامات است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.