• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اعتیاد , بهداشت و سلامت » کارگاه همتایان جوان پیشگیری از اعتیاد در کنگان برگزار شد
  کد خبر : 2004109

  کارگاه همتایان جوان پیشگیری از اعتیاد در کنگان برگزار شد

  کارگاه همتایان جوان پیشگیری از اعتیاد در کنگان برگزار شدReviewed by Aryan♥ on Feb 9Rating: مشاور جوان مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با مشارکت آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی شهرستان کنگان از سلسله برنامه‌های طرح امید اجتماعی دو کارگاه ویژه در خصوص همتایان جوان –…

  کارگاه همتایان جوان پیشگیری از اعتیاد در کنگان برگزار شدReviewed by Aryan♥ on Feb 9Rating:

  مشاور جوان مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با مشارکت آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی شهرستان کنگان از سلسله برنامه‌های طرح امید اجتماعی دو کارگاه ویژه در خصوص همتایان جوان – پیشگیری از اعتیاد برای مربیان و دانش آموزان منتخب این شهرستان برگزار شد.

  مرتضی درویشی اضافه کرد: در این کارگاه ۲۵ نفر از مربیان منتخب سازمان دانش آموزی، مشاوره، بهداشت و پرورشی و ۶۰ نفراز دانش آموزان منتخب پیشتاز و فرزانه سازمان دانش‌آموزی و شورای دانش آموزی حضور داشتند.

  مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: این طرح با هدف آشنایی دانش آموزان با عوارض انواع مواد مخدر و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در قالب طرح امید اجتماعی برگزار شد.

  گفتنی است این کارگاه با حضور محمود حسنی رئیس سازمان دانش آموزی استان برگزار و بخش آموزش را خانم شجاع الدین کارشناس پیشگیری سازمان بهزیستی استان به عهده داشت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.