• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » وضعیت بیکاری در دشتی و تنگستان مطلوب نیست
  کد خبر : 2004077

  وضعیت بیکاری در دشتی و تنگستان مطلوب نیست

  وضعیت بیکاری در دشتی و تنگستان مطلوب نیستReviewed by on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سید کمال الدین شهریاری صبح پنج‌شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات کارخانه آهک هیدراته شهرستان دشتی اظهار داشت: علی‌رغم همه شعارهای گذشته در حمایت از اشتغال و صنعت ولی وقتی در رده بندی…

  وضعیت بیکاری در دشتی و تنگستان مطلوب نیستReviewed by on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سید کمال الدین شهریاری صبح پنج‌شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات کارخانه آهک هیدراته شهرستان دشتی اظهار داشت: علی‌رغم همه شعارهای گذشته در حمایت از اشتغال و صنعت ولی وقتی در رده بندی جهانی ارزیابی می‌شویم وضعیت مطلوبی نداریم.

  وی افزود: امروز در فضای کسب و کار وضعیت مطلوبی نداریم و بزرگترین چالش امروز ما در کشور اشتغال جوانان و نیروی کار است.

  شهریاری با بیان اینکه برای بهبود این وضعیت چاره‌ای جز حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی نداریم، یادآور شد: یکی از برنامه‌های اصلی من در این چهار سال حمایت از سرمایه‌گذار و ایجاد سرمایه‌گذاری مولد و اشتغال‌زا است.

  وی بیان کرد: برخی از قوانین دست و پای سرمایه‌گذار را بسته و دستگاه‌های اجرایی با اجرای این قوانین مانع از ایجاد فضای روان برای سرمایه‌گذاری می شوند.

  شهریاری یادآور شد: باید از سرمایه‌گذار حمایت کنیم تا دیگر سرمایه‌گذاران تشویق شوند تا در منطقه سرمایه گذاری کنند.

  نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بهبود وضعیت اشتغال منطقه و ایجاد فضای کسب و کار ضرورت دارد سرمایه گذاران و کارآفرینان در شهرستان‌های دشتی و تنگستان حمایت شوند.

  وی با تاکید بر اینکه تاکنون سه هزار نفر درخواست اشتغال به بنده دادند، یادآور شد: نیروی انسانی برای آموزش‌های لازم و مورد نیاز به فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند تا آموزش‌های لازم فرا گیرند.

  شهریاری بیان کرد: در سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به شهرستان در خصوص راه‌اندازی پایانه صادرات مواد معدنی قرار شد اولین بندر صادرات مواد معدنی در حوزه دشتی وتنگستان ایجاد شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.