• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گردانهای قذافی فرار کردند
  کد خبر : 2004

  گردانهای قذافی فرار کردند

  گردانهای قذافی فرار کردندReviewed by Aryan on Mar 26Rating:   فتح اجدابیا به دست نیروهای انقلابی، فرار گردانهای قذافی به سوی زادگاه وی و احتمال صدور حکم بازداشت دیکتاتور لیبی از آخرین تحولات این کشور است. انقلابیون لیبی کنترل کامل شهر اجدابیا را به دست گرفته اند و مردم در این شهر به ابراز شادمانی…

  گردانهای قذافی فرار کردندReviewed by Aryan on Mar 26Rating:

   

  فتح اجدابیا به دست نیروهای انقلابی، فرار گردانهای قذافی به سوی زادگاه وی و احتمال صدور حکم بازداشت دیکتاتور لیبی از آخرین تحولات این کشور است.
  انقلابیون لیبی کنترل کامل شهر اجدابیا را به دست گرفته اند و مردم در این شهر به ابراز شادمانی می پردازند.

  اخبار دیگر اینکه کمیته مجازاتهای سازمان ملل متحد علیه لیبی اولین نشست خود را برگزار کرد. همچنین اعلام شد که نیروهای قذافی پس از سقوط شهر اجدابیا به سوی شهر سرت عقب نشینی کرده اند.

  خبر دیگر اینکه روزنامه واشنگتن پست فاش کرد آمریکا و ناتو به فکر مسلح کردن مخالفان قذافی هستند، همچنین اعلام شد که مصر با وجود قطعنامه ممنوعیت سلاح به لیبی برای انقلابیون سلاح ارسال می کند.

  در این میان، ” لویس مورینو اوکامبو” دادستان دیوان بین المللی کیفری از احتمال صدور حکم بازداشت معمر قذافی و مسئولان لیبی به اتهام جنایات علیه مردم خبر داد.

  وی افزود: چین و روسیه به قطعنامه 1973 درباره ایجاد منطقه ممنوعه رای ممتنع داده اند، اما به قطعنامه 1970 که اختیاراتی به دادگاه بین المللی کیفری می دهد، رای مثبت داده اند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.