• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » شهر آفتاب مرکز بسیار خوبی برای برگزاری نمایشگاه های مختلف است
  کد خبر : 2003975

  شهر آفتاب مرکز بسیار خوبی برای برگزاری نمایشگاه های مختلف است

  شهر آفتاب مرکز بسیار خوبی برای برگزاری نمایشگاه های مختلف استReviewed by on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، عضو شورای شهر تهران گفت: خودرو یکی از  نیازهای مهم مردم بوده و برگزاری نمایشگاه خودرو به دلیل اینکه سبب افزایش مشارکت و رقابت میان خودرو سازان می شود و در…

  شهر آفتاب مرکز بسیار خوبی برای برگزاری نمایشگاه های مختلف استReviewed by on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، عضو شورای شهر تهران گفت: خودرو یکی از  نیازهای مهم مردم بوده و برگزاری نمایشگاه خودرو به دلیل اینکه سبب افزایش مشارکت و رقابت میان خودرو سازان می شود و در این راستا به افزایش کیفیت منجر می شود، مهم است.

  وی ادامه داد: این نمایشگاه در صورتی به موفقیت بزرگی دست می یابد که هدف خود را افزایش کیفیت و رقابت بگذارد؛ زیرا نمایش توانمندی ها سبب افزایش رقابت با همتایان داخلی و خارجی خود شده و در ادامه انحصار بازار خودرو شکسته و رقابت کاملی در تولید خودرو به نمایش گذاشته می شود و در ادامه باعث کاهش قیمت و افزایش کیفیت خواهد شد. این امر خواسته ای است که جامعه می خواهد و آنقدرها زیاد به نظر نمی رسد.

  این عضو شورای شهر در ادامه مصاحبه در مورد رابطه نمایشگاه خودرو با اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: هر چقدر خودرو سازی داخلی توسعه پیدا کند، سطح اشتغال افزایش می یابد که این خود مصداق بحث اقتصاد مقاومتی است. در این خصوص کالای داخلی خریداری می شود که کاری در راستای اقتصاد مقاومتی است.

  وی عنوان کرد: امیدواریم دستاوردها، امکانات، تکنولوژی، کیفیت و قیمت که خودرو سازان داخلی در این نمایشگاه به نمایش می گذارند سبب جلب توجه کاربران گردد تا بدین ترتیب از تکنولوژی داخلی استفاده شود.

  شاکری در رابطه با حضور خودروسازان خارجی در اولین نمایشگاه خودرو گفت: حضور برندهای خارجی عواید بسیاری دارد؛ زیرا نمونه های داخلی باید از دستاوردهای خودرو های خارجی استفاده کنند؛ خودروسازان داخلی می توانند از آخرین تکنولوژی روز آگاه شوند که خود سبب یادگبری شده و بدین ترتیب در آینده شاهد افزایش رقابت خواهیم بود.

  این عضو شورای شهر تهران در ادامه درباره ی نمایشگاه شهر آفتاب گفت: بسیار خوشحالم که نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب برگزار می شود. چون شهر آفتاب مرکز بسیار خوبی برای برگزاری نمایشگاه های مختلف است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.