• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » یکی از دستاوردهای برجام عدم صداقت کشورهای استعماری را نشان داد/ با رشد ۸ درصدی اقتصادی بیکاری حل می‎شود
  کد خبر : 2003964

  یکی از دستاوردهای برجام عدم صداقت کشورهای استعماری را نشان داد/ با رشد ۸ درصدی اقتصادی بیکاری حل می‎شود

  یکی از دستاوردهای برجام عدم صداقت کشورهای استعماری را نشان داد/ با رشد ۸ درصدی اقتصادی بیکاری حل می‎شودReviewed by on Feb 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، نورمحمد تربتی‎نژاد عصر امروز در جشن بزرگ بهار انقلاب ویژه جامعه کار و تلاش که در کانون طه شهرستان گرگان برگزار…

  یکی از دستاوردهای برجام عدم صداقت کشورهای استعماری را نشان داد/ با رشد ۸ درصدی اقتصادی بیکاری حل می‎شودReviewed by on Feb 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، نورمحمد تربتی‎نژاد عصر امروز در جشن بزرگ بهار انقلاب ویژه جامعه کار و تلاش که در کانون طه شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: برجام نشان داد کشورهای غربی در گفته‎ها و قراردادهای خود صادق نیستند که این دستاورد برجام است.

  وی با اشاره به دستاوردهای دفاعی و تجهیزات دفاعی انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: با تجهیزات دفاعی عوامل بازدارندگی ایجاد خواهیم کرد تا دشمنان نتوانند به ایران حمله کنند که این دستاورد انقلاب اسلامی در سایه استقلال تجهیزات دفاعی حاصل شده است.

  * با رشد ۸ درصدی اقتصادی بیکاری نسبتا حل می‎شود

  نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی در خصوص دستاوردهای اقتصادی گفت: تلاش برای رهایی از اقتصاد تک‎محصولی، ساخت سد‎ها و نیروگاه‎های برق از مهمترین دستاوردهای اقتصادی انقلاب اسلامی است.

  تربتی‎نژاد با بیان اینکه دستیابی به رشد هشت درصدی اقتصادی جزو برنامه‎های ششم است، افزود: اگر رشد هشت درصدی اقتصادی در پایان برنامه ششم محقق شود کشور از لحاظ ثروت وضعیت خوبی خواهد داشت، بیکاری نسبتا حل می‎شود و با ضریب جینی ۰.۳۴ درصد نسبتا از عدالت اجتماعی برخوردار می‎شویم.

  وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در بهمن امسال ۳۸ ساله شده است، اظهار کرد: این انقلاب با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، شهدا و همت ملت غیور ایران در مدت کوتاهی توانست به اوج و تعالی برسد که هیچ انقلابی در دنیا نتوانسته با آن برابری کند.

  * انقلاب اسلامی به هیچ یک از قدرت‎های استکباری وابستگی ندارد

  نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی در خصوص انقلاب‎های فرانسه و روسیه گفت: انقلاب فرانسه جنبه سیاسی و انقلاب روسیه جنبه اقتصادی داشت اما انقلاب اسلامی ایران عمده‎ترین رویکردش جنبه‎های فرهنگی و معنوی بود.

  تربتی‎نژاد با اشاره به اینکه باید ویژگی‎های انقلاب، اهداف و دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان جامعه تبیین شود، ابراز کرد: یکی از ویژگی‎های انقلاب در اسلامی بودن آن است انقلاب ما مشروعیت‎اش را با اراده خداوند به دست آورد، اسلام می‎تواند جامعه را اداره کند و در آخرت نیز موجب خوشبختی انسان‎ها می‎شود.

  وی اتکاء به پشتوانه مردمی را از دیگر ویژگی‎های این انقلاب برشمرد و افزود: همه اقشار در پیروزی انقلاب اسلامی و توسعه آن نقش داشتند کارگران نیز نقش حساسی در عرصه‎های مختلف انقلاب اسلامی ایفا کردند.

  تربتی‎نژاد با اشاره به اینکه عدم وابستگی به قدرت‎های استکباری یکی دیگر از ویژگی‎های انقلاب اسلامی است، گفت: شعار محوری این نظام «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» بود و به هیچ یک از قدرت‎های استکباری وابستگی ندارد رهبری همه‎جانبه امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب بر هیچ‎کس پوشیده نیست.

  وی افزود: جنبه‎های شخصیتی امام راحل متعدد بود از جمله در زمینه فرهنگی و دینی؛ خاستگاه امام خمینی (ره) حوزه علمیه قم بود حقانیت و مواضع ایشان همه‎جانبه و منطقی بود به دلیل همین صداقت و خلوص نیت پشتوانه مردمی داشت امام راحل در عالم سیاست صادق بودند و سیاست‎زده نبودند و برای آینده کشور طرح‎ها و برنامه‎هایی داشتند شیوه رهبری ایشان این انقلاب را با قاطعیت به پیروزی رساند.

  * کشورهای استعماری دوست دارند در انقلاب اسلامی نفوذ کنند

  نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: پافشاری بر اهداف متعالی انقلاب اسلامی از دیگر ویژگی‎هایی بود که منجر به براندازی حکومت ظالمانه پهلوی در سال ۱۳۵۷ شد تبلور جمهوری اسلامی در قانون اساسی و نهادهای انقلابی از دیگر ویژگی‎های این انقلاب بود؛ حاکم کردن ارزش‎ها و رد کردن دست استعمارگران از ویژگی‎های انقلاب اسلامی است.

  تربتی‎نژاد ابراز کرد: ۳۸ سال از عمر انقلاب می‎گذرد کشورهای استعماری دوست دارند که در این انقلاب نفوذ کنند چراکه روحیه آنها استکباری است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.