• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » حذف «گشت۲»؛ علامت سوال بزرگ برای مخاطب/ انتقاد سهیلی از عملکرد خانه‌سینما ارتباطی با حذف فیلمش نداشت!
  کد خبر : 2003839

  حذف «گشت۲»؛ علامت سوال بزرگ برای مخاطب/ انتقاد سهیلی از عملکرد خانه‌سینما ارتباطی با حذف فیلمش نداشت!

  به گزارش ایران ویج، سیمرغ بلورین آرای مردمی برای تمام سینماگران از اهمیت خاصی برخوردار است و سازندگان آثار این سیمرغ را بسیار با اهمیت می‌دانند زیرا تجربه نشان داده است سیمرغی که در این بخش اهداء می‌شود نگاه مخاطب به فیلم را به همراه دارد و در واقع تضمین گیشه فیلم است. سینما با…

  ۳۵

  به گزارش ایران ویج، سیمرغ بلورین آرای مردمی برای تمام سینماگران از اهمیت خاصی برخوردار است و سازندگان آثار این سیمرغ را بسیار با اهمیت می‌دانند زیرا تجربه نشان داده است سیمرغی که در این بخش اهداء می‌شود نگاه مخاطب به فیلم را به همراه دارد و در واقع تضمین گیشه فیلم است.

  سینما با مخاطب زنده است و این سیمرغ از اهمیت خاصی برخوردار است امسال خانه سینما مانند سال‌های گذشته عهده‌دار شمارش آرای مردمی بود و از روز اول فیلم‌ها را به صورت رتبه بندی اعلام نکرد تا مخاطب بداند کدام فیلم در مکان اول و کدام فیلم در مکا‌ن‌های بعدی قرار دارد. این در شرایطی است که به گفته دبیر جشنواره فیلم فجر هر ۴۴ فیلم حاضر در جشنواره امکان رقابت برای به دست آوردن سیمرغ این بخش را دارا بودند و این اهمیت فعالیت برگزار کنندگان این بخش را مهمتر می‌کند. محمد حیدری در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرد که رتبه دوم و سوم برگزیدگان بخش مردمی امسال اعلام می‌شوند اما سیمرغ تنها به یک فیلم اهدا می ‌شود. خانه سینما در این روزهای متمادی هیچ گاه رتبه های بعدی را مشخص نکرد و تنها یک فیلم در بالای دایره که منتشر می‌شد قرار می‌گرفت.

  «گشت ۲» در تمام روزهای اعلام برگزیده آرای مردمی در دایره قرار گرفت و در روز (یکشنبه)در بالای دایره جای گرفت اما به یکباره در اعلام آرای مردمی روز گذشته در میان ۵ فیلم قرار نگرفت . این درحالی است که تمام سالن‌داران برای «گشت ۲» بدون استثناء یا سانس فوق العاده در نظر گرفتند یا با ازدحام جمعیت مواجه شده و مجبور به اضافه کردن صندلی به سالن سینما شدند. لازم به ذکر است سهیلی یک شب قبل و در نشست فیلمش، درباره عملکرد خانه سینما در مقطعی، انتقاد جدی کرده بود.

  حالا و با این اوصاف چگونه ممکن است که این فیلم به یکباره از آرای مردمی حذف شود در حالی همه مخاطبان به دنبال حضور در سالن‌هایی هستند که این فیلم را به نمایش می گذارند . عملکرد خانه این علامت سوال بزرگی برای مخاطب خواهد بود .

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.