• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » ترامپ هیچ گزینه‌ای را از روی میز بر نمی‌دارد
  کد خبر : 2003788

  ترامپ هیچ گزینه‌ای را از روی میز بر نمی‌دارد

  برابر اقدامات ایران واکنش نشان می‌دهیم اگر… شان اسپایسر سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره مواضع مقامات ایرانی مبنی بر این‌که ایران از آمریکا نمی‌ترسد و دونالد ترامپ چهره واقعی آمریکا را نشان داد، گفت: به نظر من، مقامات ایران درخواهند یافت که یک رئیس جمهور جدید روی کار…

  ۱۸

  برابر اقدامات ایران واکنش نشان می‌دهیم اگر…

  شان اسپایسر سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره مواضع مقامات ایرانی مبنی بر این‌که ایران از آمریکا نمی‌ترسد و دونالد ترامپ چهره واقعی آمریکا را نشان داد، گفت: به نظر من، مقامات ایران درخواهند یافت که یک رئیس جمهور جدید روی کار آمده است. این رئیس جمهور نمی‌نشیند تا نظاره‌گر نقض‌های ایران در قبال توافق(هسته‌ای) مشترک باشد. وی در صورت اقتضا، واکنش نشان خواهد داد. رئیس‌جمهور بارها نیز گفته است که از پیش نخواهد گفت که اقداماتش چه هستند و هیچ گزینه‌ای را نیز از روی میز برنمی‌دارد.

  وی گفت: من فکر می‌کنم که اگر ایران درک نکند یک رئیس جمهور جدید در آمریکا روی کار است، خودش را فریب داده است.

  این در حالی است که مقامات ایرانی با تاکید بر این‌که از تهدید نمی‌ترسیم، معتقدند که سیاست‌های ترامپ، حرف‌های ۳۸ ساله نظام اسلامی را درباره فساد همه‌جانبه دستگاه حاکم امریکا، علنی و عریان در مقابل افکار عمومی قرار داده است.

  منبع: ایسنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.