• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اینترنت و ای تی » نیروی انتظامی مقابله با جرایم فضای مجازی را با جدیت پیگیری کند
  کد خبر : 2003647

  نیروی انتظامی مقابله با جرایم فضای مجازی را با جدیت پیگیری کند

  نیروی انتظامی مقابله با جرایم فضای مجازی را با جدیت پیگیری کندReviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی صبح چهارشنبه در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در جمع پرسنل فرماندهی انتظامی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: در حال…

  نیروی انتظامی مقابله با جرایم فضای مجازی را با جدیت پیگیری کندReviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی صبح چهارشنبه در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در جمع پرسنل فرماندهی انتظامی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: در حال حاضر شبکه های اجتماعی مجازی و فضای اینترنت به عرصه جولان آسیب های اجتماعی از جمله فساد و منکرات مبدل شده که نیروی انتظامی باید در این عرصه با جدیت، پیگری جرائم به وقوع پیوسته را دنبال کند تا از هجمه های فرهنگی و بروز ناهنجاری ها در جامعه جلوگیری شود.

  وی افزود: امنیت پایدار در گرو مشارکت جمعی در هر جامعه به دست می آید و به همین سبب، نیروی انتظامی باید گسترش انضباط اجتماعی را با محوریت ترویج فرهنگ قانون مداری با مشارکت مردم دنبال کند.

  دری نجف آبادی گفت: برخورد جدی با هنجارشکنان جامعه و تلاش در ترویج قانون مندی از جمله اقداماتی است که نیروی انتظامی در راستای رسالت خود که برقراری امنیت است، باید به آن توجه ویژه داشته باشد.

  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: در این رابطه لازم است که از ظرفیت مشارکت مردمی نیز بهره گرفته شود چرا که امنیت پایدار در سایه مشارکت دستگاه های اجرایی و آحاد مردم حاصل می شود.

  دری نجف آبادی تصریح کرد: علاوه بر آنکه برقرار کنندگان نظم و امنیت در جامعه نیاز است از تجهیزات فیزیکی لازم برخوردار باشند، باید تقوا، اخلاق و تعهد را نیز مدنظر قرار داده و در فرایند برقراری امنیت، ارتباط مطلوبی با مردم برقرار کنند تا مشارکت ها در این روند افزایش یابد.

  وی خاطرنشان ساخت: خداوند را شاکریم که ایران اسلامی امروز با تلاش نیروهای مخلص و متعهد و با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب از امنیت کامل برخوردار است.

  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: این نکته حائز اهمیت است که نیروی انتظامی به واسطه حساسیت و اهمیت وظیفه ای که در برقراری امنیت بر عهده دارد، باید همواره از آمادگی لازم در مواجهه با مسائلی که در حوزه کاری این سازمان است برخوردار باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.