• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » تخریب بخشی از مسیر فرعی جاده ترانزیت زهک/ دهیار خمک: احتمال تخریب زیر ساخت ها و منازل مسکونی دور از انتظار نیست
  کد خبر : 2003629

  تخریب بخشی از مسیر فرعی جاده ترانزیت زهک/ دهیار خمک: احتمال تخریب زیر ساخت ها و منازل مسکونی دور از انتظار نیست

  تخریب بخشی از مسیر فرعی جاده ترانزیت زهک/ دهیار خمک: احتمال تخریب زیر ساخت ها و منازل مسکونی دور از انتظار نیستReviewed by on Feb 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر هامون، از چند روز گذشته و با توجه به شنیده ها، برخی مسئولان…

  تخریب بخشی از مسیر فرعی جاده ترانزیت زهک/ دهیار خمک: احتمال تخریب زیر ساخت ها و منازل مسکونی دور از انتظار نیستReviewed by on Feb 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر هامون، از چند روز گذشته و با توجه به شنیده ها، برخی مسئولان و رسانه های جمعی و گروهی از احتمال ورود رواناب به منطقه سیستان در میزان زیاد خبر داده بودند که می طلبید مسئولان بیش از پیش آماده باش باشند.
  روز گذشته و با تماس های متعدد تعدادی از ساکنان روستای خمک مبنی بر تخریب قسمتی از مسیر فرعی جاده ترانزیت توسط رواناب ها، خبرنگار پایگاه خبری عصر هامون به پیگیری این موضوع پرداخت.

  قسمتی از مسیر فرعی جاده ترانزیت تخریب شد
  دهیار خمک گفت: براثر شدت و میزان رواناب های جاری شده در انهار منطقه، قسمتی از مسیر فرعی جاده ترانزیت در حوزه این دهستان تخریب شد.
  ابراهیم نخوری در گفت و گو با عصرهامون افزود: این مسیر تخریب شده با توجه به عدم بهره برداری از مسیر ترازیت، برای عبور و مرور مردم و خودروهای سنگین فعال در زمینه احداث جاده ترانزیت توسط راه و شهرسازی شهرستان زهک احداث شده بود که به وسیله رواناب جاری شده تخریب شد.
  وی با بیان اینکه این مسیر دسترسی مردم را به جزینک بین ۱۳ تا ۱۵کیلومتر نزدیک تر می کرد، با گلایه مندی از مسئولان، گفت: متاسفانه چند سال است که برای لایروبی انهار منطقه اقدامی از سوی دستگاه های مربوطه انجام نشده و در ورودی روان آب قبلی نیز به زمین های کشاورزی این دهستان آبی نرسید.
  دهیار خمک با بیان اینکه با ورود آب دشتمال جدید یک مقداری آب به زمین ها می رسد، تاکید کرد: هم اکنون در طول ۲۰کیلومتر نهر اصلی خمک، پس از ده روز که از آبیاری زمین بگذرد، تنها اگر بشود به کاشت جالیز بسنده کرد چراکه  زمان برای کشت گندم و جو نداریم.
  نخوری با اشاره به هشدارهای موجود در زمینه احتمال تخریب زیرساختها، زمین های کشاورزی و منازل مسکونی توسط روان آبی که هر لحظه بر حجم و شدت آن افزوده می شود، دور از انتظار نیست و خواستار توجه مسئولان به لایروبی انهار شد.

  جاده ترانزیت به راحتی با روان آب جاری شده تخریب نمی شود
  رئیس راه و شهرسازی زهک در این زمینه با رد شایعه تخریب شدن مسیر جاده ترانزیت، گفت: این مسیر حداقل ۲تا۳متر از ماکسیمم حجم رودخانه بالاتر است و به راحتی تخریب نمی شود.
  محمد شفیعی در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این مسیر تخریب شده مسیر فرعی جاده ترانزیت بوده است که برای تردد خودروهای شخصی و ماسین های دولتی فعال در روند احداث جاده ترانزیت مشغول به فعالیت می باشند.
  وی ادامه داد: نیروهای این اداره، از اوایل هفته جاری به حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت وقوع حادثه ای در مسیرهای مواصلاتی وارد عمل شوند.
  شایان ذکر است از ۳روز گذشته شاهد ورود آب دشتمال به منطقه سیستان هستیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.